ZAKSA zagra z Mistrzem Polski!

Dnia 24 lutego o godzinie 20.30 ZAKSA Kędzierzyn – Koźle podejmie na własnym parkiecie aktualnego Mistrza Polski Asseco Resovię Rzeszów.

Drużyna z Rzeszowa przed sezonem była uznawana za głównego faworyta do zdobycia mistrzostwa, tymczasem pierwszą rundę rzeszowianie, trapieni kontuzjami zaczęli trochę słabiej niż się pewnie spodziewali. Po pierwszej rundzie rozgrywek zajmowali 3 miejsce tracąc do prowadzącej ZAKSY, aż 8 punktów i do drugiej Skry Bełchatów 3 punkty.

Za nami cztery mecze drugiej rundy, ekipa z Rzeszowa zajmuje 3 miejsce przed Skrą i ZAKSĄ, warto jednak powiedzieć, że na czwartym miejscu znajduje się LOTOS, który ma zaległy mecz z Bielska-Białą i jeśli wygra ten pojedynek to przeskoczy na miejsce drugie w tabeli i zepchnie Skrę na trzecią lokatę, a Resovię na czwartą.

Pierwszy mecz w tym, sezonie ZAKSA Kędzierzyn – Koźle wygrała w Rzeszowie 3:1, tym bardziej rzeszowianie zrobią wszystko, żeby zatrzeć to złe wspomnienie .

Spotkanie ZAKSA Kędzierzyn – Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów zostało zaplanowane na 24 lutego 2016 roku na godzinę 20.30.

Bilety na powyższe spotkanie dostępne będą od dnia 15.02.2016r. od godziny 18:00 za pośrednictwem Zintegrowanego Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów oraz w stacjonarnych punktach dystrybucji:

 

  1. INFINITI Fitness Club. Al. Jana Pawła II 58
  2. Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  3. Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24

Bilety za pośrednictwem internetu będzie można nabywać do godziny 14:00 dnia 24 lutego 2016, po tej godzinie bilety będą już dostępne tylko w punktach dystrybucji oraz na godzinę przed meczem w kasie klubu.