Komiks “Mistrzowska ZAKSA”

Zawodnik Zaksa

Komiks "Mistrzowska Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle"

Kup komiks i skompletuj drużynę ZAKSIAKÓW

W oficjalnym Sklepie Kibica najmniejsi fani ZAKSY mogą kupić pierwszy komiks dedykowany sukcesom naszej drużyny – „Mistrzowska Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle”. Jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych dla najmłodszych fanów siatkówki…

MISTRZOWSKA GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

20 – stronnicowy komiks autorstwa Jarosława Sieka z ilustracjami Mariusza Uchmana to historia dwukrotnych zwycięzców Ligi Mistrzów. Na kolejnych stronach komiksu występujący w roli narratora Zaksiołek przybliża sympatykom siatkówki drogę do historycznych sukcesów Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Opublikowana przez wydawnictwo Bombajka historia zawiera wspomnienia z Superfinałów Ligi Mistrzów z Werony i Ljublany, ale nie tylko… Historia została zaktualizowana o trzy ubiegłosezonowe finały z udziałem naszej drużyny.

Komiks już teraz można zakupić w Internetowym Sklepie Kibica ZAKSY (linkujemy) oraz w sklepie stacjonarnym, zlokalizowanym w HWS „Azoty”.

Dla szczęśliwych posiadaczy komiksu „Mistrzowska Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle” przygotowaliśmy wspólną zabawę, w ramach której najmłodsi fani ZAKSY mogą skompletować własną drużynę ZAKSIAKÓW i zgarnąć ciekawe nagrody.

>> KUPUJĘ KOMIKS <<

STWÓRZ SWOJĄ DRUŻYNĘ ZAKSIAKÓW – akcja dla dzieci

W punkcie, zlokalizowanym w holu głównym HWS „Azoty”, oznaczonym standem „Mistrzowskiej Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle” na godzinę przed rozpoczęciem każdego spotkania domowego będzie można odebrać kartę akcji „Drużyna ZAKSIAKÓW”.

UWAGA!: Liczba kart jest ograniczona – jedna osoba może odebrać tylko jedną kartę, akcja dedykowana jest dzieciom (posiadającym bilet ulgowy na mecz lub prezentującym bilet opiekuna/rodzica).

Na karcie znajduje się 15 pól, w oznaczonych miejscach zbierane są naklejki z wizerunkami siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz bonusowa z naszym ulubionym Koziołkiem. Młodzi fani siatkówki uczestniczący w meczach naszej drużyny w HWS „Azoty” będą mogli sami zadecydować kto znajdzie się w ich drużynie, a najbardziej systematyczni otrzymają atrakcyjne nagrody.

>> KUPUJĘ KOMIKS <<

Podczas każdego meczu domowego każdy uczestnik akcji będzie mógł otrzymać maksymalnie jedną naklejkę z wybranym przez siebie zawodnikiem. Naklejki wydawane będą w punkcie oznaczonym standem „Mistrzowskiej Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle”. Każdorazowo dystrybucja rozpocznie się na godzinę przed meczem i potrwa do końca pierwszego seta spotkania.

WAŻNE! Po zebraniu pięciu naklejek uczestnik otrzyma pierwszą nagrodę – smycz akcji „Drużyna ZAKSIAKÓW’, osoba która uzbiera 10 naklejek otrzyma kolejny prezent – pamiątkowy kubek, a kolekcjoner 15 naklejek, specjalną nagrodę – ZAKSIOŁKA w mistrzowskim wydaniu!

UWAGA! Kupiłeś komiks w sezonie 2022/2023? Podejdź do nas przed Twoim pierwszym meczem i odbierz dalszą część historii naszego ulubionego Koziołka!

UWAGA, UWAGA! Masz już jedną drużynę ZAKSIAKÓW i nagrody? Bez obaw, czeka na Ciebie edycja 2!

zaksa.pl/sklep

Twój oficjalny sklep!
Sprawdź!
Sponsorzy i partnerzy
Szybkie menu
x
Napisz do nas!