Akredytacje

Zawodnik Zaksa

O przyznanie akredytacji stałej lub jednorazowej na mecze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle (maksymalnie 2 sztuki dla redakcji) mogą starać się przedstawiciele mediów dokonując rejestracji w Internetowym Biurze Prasowym Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na platformie
Accred.eu.

Akredytacje udzielane są bezpłatnie przedstawicielom mediów na podstawie złożonych wniosków. Złożenie wniosku o udzielenie akredytacji nie jest równoznaczne z jej przyznaniem. Informacja o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku zostanie umieszczona w Internetowym Biurze Prasowym.

Wnioski o akredytacje jednorazowe można złożyć na tej samej zasadzie, proces akredytacyjny rozpocznie się na tydzień, a wygaśnie na 12 godzin, przed planowanym terminem meczu (liczba miejsc jest ograniczona).

W sprawie akredytacji należy kontaktować się z Managerem ds. komunikacji – Edytą Bańka pod adresem e-mail edyta.banka@zaksa.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 726 410 018.


Wypełnienie formularza akredytacyjnego jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu przyznawania akredytacji dziennikarskich i zasad obowiązujących przedstawicieli mediów podczas meczów Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn.

zaksa.pl/sklep

Twój oficjalny sklep!
Sprawdź!
Sponsorzy i partnerzy
Szybkie menu
x
Napisz do nas!