Pokój ZAKSY w Hotelu Hugo

Zawodnik Zaksa

MISTRZOWSKI POKÓJ W HOTELU HUGO

Czy można w jeden dzień klasyczny pokój hotelowy zamienić w marzenie każdego fana ZAKSY? Można! Prezentujemy Wam wyjątkowy projekt, zapoczątkowany w 2019 roku z naszym wieloletnim Sponsorem – Hotelem Hugo Business & Spa***!

Rok 2019 był dla ZAKSY wyjątkowym. Klub świętował 25-lecie istnienia, a partnerzy i sponsorzy ZAKSY starali się wspólnie z nami celebrować nasze święto na każdy polu! W ciekawej inicjatywie połączyliśmy siły z Hotelem Hugo – dwójka ówczesnych mistrzów Polski – Aleksander Śliwka i Łukasz Wiśniewski zostali przyłapani w Hotelu Hugo Business & Spa*** na… remoncie!

W jednym z pokojów siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dokonali metamorfozy, numerując go symbolicznie Z94, a kibice z całej Polski mogli – i mogą nadal –  korzystać z wyjątkowej klubowej aranżacji podczas pobytu. Zobaczcie, jak przebiegała metamorfoza!

Po sukcesach Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w 2021 roku wspólnie z pracownikami Hotelu Hugo Business & Spa*** dokonaliśmy drobnego liftingu, a nowe oblicze Pokoju Zwycięzców Ligi Mistrzów zaprezentował nasz libero Erik Shoji.

Wkrótce pokażemy Wam kolejną odsłonę Pokoju ZAKSY w Hotelu Hugo! #StayTuned

zaksa.pl/sklep

Twój oficjalny sklep!
Sprawdź!
Sponsorzy i partnerzy
Szybkie menu
x
Napisz do nas!