#ZAKSAfamily

Zawodnik Zaksa

Historia pokazuje, że prawdziwą siłą ZAKSY zawsze byli ludzie. Na przestrzeni lat w Kędzierzynie-Koźlu razem stworzyliśmy prawdziwą, siatkarską rodzinę. Wspólnie świętujemy kolejne sukcesy kędzierzyńskiej siatkówki, ale również wspieramy się w trudnych chwilach, bo razem możemy więcej.

#ZAKSAfamily to drużyna, zawodnicy, trenerzy i sztab szkoleniowy, którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem wykonują na co dzień wręcz tytaniczną pracę na treningach, w hali i na siłowni. Godzinami analizując grę rywali, szlifują poszczególne elementy siatkarskiego rzemiosła, dążąc do perfekcji. To zespół, który cieszy nas swoją grą i daje powody do dumy.

#ZAKSAfamily to partnerzy i sponsorzy gwarantujący spokój, stabilizację i swoim wsparciem umacniający pozycję ZAKSY w polskiej i europejskiej siatkówce. W gronie naszych partnerów z dumą witamy spółki o ugruntowanej pozycji w kraju oraz lokalnych przedsiębiorców.

#ZAKSAfamily to również współpracownicy, których drogi zawodowe splotły się z ZAKSĄ i którzy każdego dnia angażują się w życie i działalność klubu, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

#ZAKSAfamily to trójkolorowa siła, którą współtworzy każdy, komu losy ZAKSY nie są obojętne, są z nami tysiące kibiców: w Kędzierzynie-Koźlu, województwie opolskim, w Polsce i na świecie. Głosy wsparcia dla ZAKSY docierają do nas z najdalszych rejonów świata.

I Ty możesz dołączyć do #ZAKSAfamily!

Skontaktuj się z nami »

zaksa.pl/sklep

Twój oficjalny sklep!
Sprawdź!
Sponsorzy i partnerzy
Szybkie menu
x
Napisz do nas!