Idzie nowe! WERON dołącza do partnerów ZAKSY

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpoczęła współpracę z firmą WERON, oficjalnym dystrybutorem produktów marki NAMEDSPORT w Polsce. Misją marki WERON jest dostarczenie najlepszych rozwiązań dla sportowców w zakresie suplementacji oraz regeneracji.

Po zakończonym sezonie 2023/2024, rozpoczynamy nowy rozdział nawiązując współpracę z firmą WERON, liderem w dziedzinie medycyny sportowej. Partnerstwo obejmuje promocję marki NAMEDSPORT, znanego producenta suplementów diety dla sportowców. Zawodnicy ZAKSY będą korzystać z produktów marki NAMEDSPORT przez najbliższe dwa lata. W ofercie marki znajdują się między innymi batony energetyczne, żele, napoje izotoniczne oraz suplementy, które są bogate w białko, aminokwasy, minerały i witaminy, zapewniając wsparcie dla organizmu podczas intensywnych treningów i meczów.

Odwiedź naszego nowego Partnera

NAMEDSPORT cieszy się uznaniem w świecie sportu, szczególnie w kolarstwie, gdzie współpracuje z czołowymi drużynami i jest obecna na prestiżowych wydarzeniach takich jak Giro d’Italia​​. Marka zdobyła zaufanie dzięki skupieniu na naturalnych składnikach, innowacyjności oraz ścisłej kontroli jakości swoich produktów, które są zgodne z certyfikatem Informed Sport, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i skuteczność​​.

Współpraca z firmą WERON stanowi nie tylko promocję zdrowego stylu życia i profesjonalnego wsparcia dla sportowców, ale również podkreśla otwartość ZAKSY na nowoczesne rozwiązania w dziedzinie sportowej suplementacji. Jest to krok naprzód w dążeniu do doskonałości i maksymalizacji potencjału zawodników na arenie krajowej i międzynarodowej.