Marcin Janusz zostaje w ZAKSIE!

Kolejny z filarów Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zostaje w naszym klubie. Z radością informujemy, że również w sezonie 2024/2025 grą kędzierzynian pokieruje rozgrywający – Marcin Janusz.

Marcin Janusz dołączył do naszego klubu w 2021 roku, po pierwszym triumfie naszego zespołu w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Reprezentant Polski znakomicie wkomponował się w drużynę, czego potwierdzeniem były kolejne sukcesy rozgrywającego w barwach Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Marcin Janusz poprowadził kędzierzynian do dwóch kolejnych finałów siatkarskiej Ligi Mistrzów, sięgając z naszą drużyną po najcenniejsze trofeum klubowej siatkówki kolejni w Ljubljanie (2022) i Turynie (2023).

Dodatkowo nasz rozgrywający ma na koncie dwukrotnie wywalczony z ZAKSĄ Puchar Polski (2022, 20223), Superpuchar (2023) oraz medale mistrzostw Polski (złoto 2022 i srebro – 2023). Potwierdzeniem uznania dla gry Marcina Janusza były również kolejne wyróżnienia MVP, jakie podczas trzech dotychczas rozegranych w barwach ZAKSY sezonów regularnie zdobywał nasz zawodnik, czy tytuł siatkarza sezonu, jaki otrzymał po pierwszym sezonie gry w Kędzierzynie-Koźlu podczas Gali 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki.

Najbliższy sezon ligowy będzie czwartym Marcina Janusza w naszym klubie, bez wątpienia utalentowany rozgrywający reprezentacji Polski na przestrzeni ostatnich sezonów stał się jednym z filarów naszego zespołu a jego wkład w grę naszej drużyny oraz determinacja w dążeniu do osiągania wspólnych celów, są nieocenione.

Jesteśmy przekonani, że przed Marcinem Januszem kolejne sukcesy barwach ZAKSY!