Sebastian Świderski w Radzie Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polskiej Ligi Siatkówki S.A. powołało w skład Rady Nadzorczej Prezesa ZAKSY Kędzierzyn-Koźle – Sebastiana Świderskiego.

26 listopada 2018 r. w Warszawie odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polskiej Ligi Siatkówki S.A. podczas którego do Rady Nadzorczej został powołany Prezes naszego klubu Sebastian Świderski. Akcjonariuszami Polskiej Ligi siatkówki są kluby PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Polski Związek Piłki Siatkowej.

 – Z siatkówką związany jestem przez większość życia. Nominacja na członka Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki to następny krok na mojej zawodowej drodze, bardzo się z tego cieszę i traktuję jako wyróżnienie. Wierzę, że jest to ukoronowanie ciężkiej pracy w klubie, jak również efekt owocnej współpracy ze spółką Skarbu Państwa – Grupą Azoty ZAK S.A., która jako filar polskiej gospodarki od kilkunastu lat czynnie wpiera ZAKSĘ, zapewniając jej stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu my możemy skupić się na celach sportowych – o wyróżnieniu i nowym wyzwaniu mówi Prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.