Sebastian Świderski w Radzie Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki

W Warszawie odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polskiej Ligi Siatkówki S.A. W jego trakcie powołano na trzyletnią kadencję nową Radę Nadzorczą spółki, w składzie której znalazł się Prezes ZAKSA S.A – Sebastian Świderski.

Funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki S.A. ponownie powierzono Andrzejowi Gołaszewskiemu.To dla mnie zaszczyt, że znowu obdarzono mnie zaufaniem – podkreślił Andrzej Gołaszewski.

Sebastian-Swiderski (1)

Warto wspomnieć, że najlepszy wynik w trakcie głosowania na członków rady zdobył Sebastian Świderski.Bardzo się cieszę z wyboru, jednocześnie odczuwam odpowiedzialność. Zaufanie, którym zostałem obdarzony motywuje do jeszcze większego zaangażowania się w rozwijanie naszej dyscypliny i ligi. Ważnym aspektem naszej pracy będzie komunikacja, wszyscy bowiem razem współtworzymy ligę męską i żeńską. Dobre relacje pomiędzy klubami są nam niezbędne. To, że rada niewiele się zmieniła, jeżeli chodzi o personalia oznacza tyle, że w naszym gronie jest zaufanie, i wiara w to, że spełnia swoją rolę – mówił prezes naszego klubu.

Skład nowej Rady Nadzorczej:

Andrzej Gołaszewski (przewodniczący)

Sebastian Świderski (prezes ZAKSA S.A)

Konrad Piechocki (prezes PGE Skry Bełchatów)

Tomasz Jankowski (prezes Indykpolu AZS Olsztyn)

Wojciech Stępień (prezes Cerradu Enei Czarnych Radom)

Jacek Grabowski (prezes #VolleyWrocław)

Marcin Chudzik (prezes Grot Budowlanych Łódź)