Krzysztof Rejno wraca do ZAKSY

Z przyjemnością informujemy, że po sezonie spędzonym na wypożyczeniu w MKS-ie Będzin w szeregi mistrzów Polski wraca środkowy – Krzysztof Rejno.

Krzysztof Rejno z naszym klubem jest związany od 2014 roku, w barwach ZAKSY zawodnik sięgał po srebrny medal Młodej Ligi, w sezonie 2015/2016 wraz z kolegami z pierwszego zespołu ciesząc się z długo wyczekiwanego mistrzostwa Polski. Po dwóch sezonach gry w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przed rozpoczęciem ostatniego sezonu Krzysztof Rejno zdecydował się na zmianę barw klubowych. Przy porozumieniu z zawodnikiem, na wniosek MKS-u Będzin, władze ZAKSY zgodziły się wówczas na roczne wypożyczenie zawodnika. – To dla mnie ogromna szansa pogłębienia zdobytych w ZAKSIE doświadczeń. Od starszych kolegów nauczyłem się wiele, teraz będę miał możliwość zweryfikowania tej wiedzy na boisku – o podjętej decyzji mówił wówczas nasz środkowy.

Ten czas Krzysztof Rejno wykorzystał znakomicie, z dobrej strony pokazując się również w starciach swojego ówczesnego zespołu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Swoją dobrą postawą na treningach i w kolejnych spotkaniach zawodnik dość szybko wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie zespołu z Będzina. W 117 rozegranych setach Krzysztof Rejno zdobył 245 punktów, będąc zarówno najlepiej punktującym jak i najskuteczniejszym środkowym będzińskiego zespołu. Dodatkowo plasując się na wysokim, drugim miejscu w rankingu najlepiej blokujących zawodników sezonu.

Teraz zdobytym doświadczeniem Krzysztof Rejno będzie wspierał nasz zespół.

Witamy ponownie!