ZAKSA nominowana w 82. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i TVP Sport

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół ZAKSA Kędzierzyn-Koźle otrzymał nominację w kategorii Klubowa Drużyna Roku 82. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i TVP Sport na Najlepszego Sportowca Polski 2016 Roku.

Organizowany od lat plebiscyt przeprowadzany jest w celu wybrania najlepszego sportowca roku w Polsce. Początkowo organizowany był przez redakcję Przeglądu Sportowego, następnie rolę współorganizatora objęła Telewizja Polska, która co roku transmituje Galę Mistrzów. Doskonale znany w Polsce Plebiscyt może pochwalić się wieloletnią tradycją, co sprawia, że jest drugim najstarszym tego typu konkursem w Polsce.

Teraz w ramach 82. edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego i TVP Sport czytelnicy Przeglądu Sportowego i widzowie Telewizji Polskiej po raz kolejny staną przed szansą wybrania najlepszego Sportowca Roku. Poza główną kategorią, w której z 20 nominowanych sportowców wybrany zostanie sportowiec roku 2016 organizatorzy przygotowali kategorie dodatkowe. Jedną z nich jest – Klubowa Drużyna Roku. Z przyjemnością informujemy, że również wyniki mistrza Polski nie pozostały niezauważone. W gronie nominowanych, wybranych przez kapitułę składająca się z dziennikarzy Przeglądu Sportowego i TVP Sport znalazła się ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

img_0369

Wyniki Plebiscytu poznamy 7 stycznia 2017 roku, podczas uroczystej Gali Mistrzów Sportu w Teatrze Polskim w Warszawie.