ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, aktualny Mistrz Polski, rozpoczyna przygotowania do sezonu

8 sierpnia br., ZAKSA Kędzierzyn – Koźle rozpoczęła przygotowania do sezonu 2016/17

Dzisiaj o godzinie 16. pojawili się zawodnicy wraz z częścią sztabu szkoleniowego na pierwszym treningu, który rozpocznie przygotowania do obrony tytułu mistrzowskiego.

Na pierwszych zajęciach obecni byli: Dominik Witczak, Łukasz Wiśniewski, Grzegorz Bociek, Kamil Semeniuk, Korneliusz Banach, Patryk Czarnowski, Grzegorz Pająk, Bartosz Jastrowicz, Aleksander Maziarz.

IMG-20160808-WA0004_1470669419069

Cykl treningowy poprowadzą: trener Ferdinando de Giorgi, asystent trenera – Michał Chadała i trener przygotowania fizycznego – Piotr Pietrzak.

Pozostali zawodnicy naszej drużyny oraz część sztabu szkoleniowego pojawią się po igrzyskach olimpijskich, 1.  września. Jako ostatni dołączy do zespołu Sam Deroo, który przygotowuje się obecnie ze swoją kadrą narodową do eliminacji Mistrzostw Europy.

Trener Ferdinando de Giorgi, zapytany o plan na nadchodzący sezon, komentuje:

„Jestem szczęśliwy, że rozpoczęliśmy przygotowania. Zadowolony z widoku ludzi z którymi pracowałem w zeszłym sezonie. Nasza filozofia w stosunku do zeszłego sezonu się nie zmieniła, będziemy ciężko pracować każdego dnia, aby być gotowym do walki na najwyższym poziomie.”

Trening przebiegał w bardzo dobrej atmosferze, humory dopisywały naszym zawodnikom.