ZAKSA dla odważnych

W sobotę 1 września, punktualnie o godzinie 12:00, po krótkiej przerwie, ruszy zmodernizowany sklep internetowy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Na nowe otwarcie proponujemy Wam wyjątkowy zakup „w ciemno”.

WWW-Nowy-Sklepik

Po kilku tygodniach przerwy ponownie uruchamiamy nasz sklep internetowy. Od najbliższej soboty ruszy nowa witryna z oryginalnymi gadżetami klubowymi w ciekawej stylistyce.

Baza na start

Początkowo w sklepie znajdzie się podstawowa linia gadżetów, która sukcesywnie będzie uzupełniana. Najdłużej kibice poczekają na odzież, zarówno casualową, jak i oryginalną kolekcję meczową, która zostanie zaprezentowana pod koniec września.

Akcja specjalna!

Przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla najodważniejszych fanów. Od chwili otwarcia sklepu będą mogli złożyć zamówienie na koszulkę meczową, mimo że nie będzie znana jej stylistyka. Każdy śmiałek, który zdecyduje się na zakup „w ciemno”, zyska dodatkową zniżkę i dreszczyk emocji, który odczuwają sami zawodnicy przed odbiorem strojów meczowych.

– Na ten moment my też nie znamy stylizacji naszych koszulek meczowych – mówi Benjamin Toniutti, kapitan ZAKSY. – Zawsze jesteśmy ciekawi, jak będą wyglądały, bo przecież będziemy w nich grać przez cały sezon. Co roku są świetne, dlatego zachęcam do zamawiania ich replik, jak tylko sklep zostanie uruchomiony. Jestem przekonany, że kibice będą zadowoleni – przekonuje zawodnik.

Każdy, kto kupi koszulkę przed premierą, będzie miał możliwość odebrać ją osobiście od zawodników ZAKSY podczas prezentacji zespołu,  która odbędzie się 30 września w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu.

Śledźcie najnowsze informacje

Przed rozpoczęciem sprzedaży zaprezentujemy kilka nowości w naszych kanałach społecznościowych. Zachęcamy do obserwowania i odliczania dni do wielkiego otwarcia razem z nami!