Internetowy Sklep Kibica ponownie otwarty!

Koszulki, szaliki kibica, linia produktów dedykowana najmłodszym i wiele klubowych pamiątek znajdziesz w odnowionym internetowym sklepie kibica ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Punktualnie o godz. 12:00, została uruchomiona sprzedaż internetowa klubowych gadżetów. Pod adresem sklep.zaksa.pl znajdziecie witrynę z nowymi, oryginalnymi klubowymi pamiątkami.

>> Sprawdzam!

Co nowego?

Odświeżona szata graficzna, intuicyjne menu i bogata oferta produktów, zapewnią Wam komfortowe warunki zakupu. W sklepie znajdą się lifestylowe koszulki, gadżety szkolne i codziennego użytku oraz wyjątkowa seria produktów dla najmłodszych fanów Trójkolorowych.

slider-WWW-Sklep-Otwarty

Zwiększamy asortyment

Sklep wystartował z bazową gamą produktów, które sukcesywnie będą uzupełniane. Pojawią się m.in. koszulki z unikatowymi grafikami, dedykowane linie świąteczne, gadżety personalizowane nazwiskami i wizerunkami zawodników oraz oficjalna seria pamiątkowych kart całej drużyny.

>> Chcę zobaczyć dostępne produkty!

Oficjalna kolekcja 2018/2019

To, na co kibice czekają najbardziej, zacznie pojawiać się w sprzedaży w pierwszych dniach października. 30 września w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu oraz kolekcji odzieży treningowej i meczowej na sezon 2018/2019. Kilka dni później produkty trafią do sprzedaży.

Gratka dla prawdziwych śmiałków!

Już teraz jesteś pewny, że bez względu na wzór kupisz oryginał lub replikę koszulki meczowej? Zamów ją wcześniej i odbierz 30 września z rąk zawodników tuż przed prezentacją! Szczegóły akcji TUTAJ i stronie sklepu.

>> sklep.zaksa.pl

*

Masz do nas pytania albo genialny pomysł na nowy produkt w sklepie ZAKSY? Skontaktuj się z nami: esklep@zaksa.pl!