Siatkarze ZAKSY przyłapani w hotelu

Jak w jeden dzień klasyczny pokój hotelowy zamienić w marzenie każdego fana ZAKSY? Na czym Aleksander Śliwka i Łukasz Wiśniewski zostali przyłapani w Hotelu Hugo Business & Spa***? I co nasz partner przygotował dla fanów mistrza Polski, chcąc uświetnić 25-lecie klubu? Zdradzamy szczegóły akcji Z94

Z94 – UNIKALNY NUMER

Ten rok jest wyjątkowym jubileuszem naszego klubu. Ćwierćwiecze ZAKSY uświetnił również partner naszego klubu. Aktywnie włączając się w obchody 25-lecia klubu, Hotel Hugo Business & Spa***, nieprzerwanie wspierający nasz klub już od sześciu sezonów (od sezonu 2013/2014), przygotował wyjątkową niespodziankę dla fanów siatkówki i ZAKSY. Od 24 listopada na kibiców będzie czekał wyjątkowy, dwuosobowy pokój o unikalnym numerze Z94.

Z94

MISTRZOWSKA PRECYZJA

W sam projekt z entuzjazmem zaangażowali się również siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W wolne przedpołudnie Aleksander Śliwka i Łukasz Wiśniewski zawitali do Hotelu Hugo. Nasi zawodnicy nie przyszli z pustymi rękami, przynosząc ze sobą niezbędniki, pozwalające zamienić zwykły pokój w unikatowe miejsce, o jakim marzy każdy fan ZAKSY. W ruch poszły młotki, poziomice, przy zapale do pracy i wręcz mistrzowskiej precyzji siatkarzy w ekspresowym tempie pokój zyskał nowy design ale również charakter, godny mistrza Polski. Na koniec, uznając misję Z94 za kompletną Aleksander Śliwka i Łukasz Wiśniewski jako pierwsi wpisali się do Księgi Gości, przygotowanej dla odwiedzających pokój ZAKSY w Hotelu Hugo Business & Spa***.

Z94_3

TAKIEGO POKOJU JESZCZE NIE BYŁO

Miejsce dedykowane fanom mistrza Polski jest jedynym takim w Polsce. Jak zapewnia partner naszego klubu pokój Z94 będzie stale dostępny do wynajmu dla każdego zainteresowanego. Na czym polega unikalność i wyjątkowość pokoju? Barwami dominującymi we wnętrzach są barwy naszego klubu, a więc niebieski, biały i czerwony, na ścianach znalazły się ramy z koszulkami podpisanymi przez zawodników ZAKSY. W wykończeniu i dekorowaniu pokoju Z94 uczestniczyli sami zawodnicy mistrza Polski, a we wnętrzach hotelowych można naleźć gadżety klubowe dostępne na wyciągnięcie ręki. Każdy z gości swoje wrażenia z pobytu będzie mógł opisać w specjalnie przygotowanej Księdze Gości.

Z94_4

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PIERWSZYM GOŚCIEM

Wszystkich fanów siatkówki przyjeżdżających na mecze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zapraszamy do zobaczenia na żywo mistrzowskiego pokoju Z94 w Hotelu Hugo Business & Spa*** w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Orkana 14. Dodatkowo dla kibiców, chcących jako pierwsi nocować w unikalnym pokoju Z94, nasz partner przygotował specjalny konkurs. Szczegóły będą dostępne w poniedziałek, 18 listopada na fanpage’u Hotelu Hugo Business & Spa***.