Sebastian Świderski wyróżniony tytułem Zasłużony dla Miasta Kędzierzyn-Koźle

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rady Miasta prezes Sebastian Świderski otrzymał tytuł Zasłużony dla Miasta Kędzierzyna-Koźla. Uroczyste wręczenie tytułu miało miejsce podczas ostatniej sesji Rady Miasta w 2016 roku.

Ostatnią sesję Rady Miasta w roku kalendarzowym 2016 rozpoczęło właśnie uroczyste wręczenie wyróżnień. Tytuły przekazywali przewodniczący Rady Miasta – Andrzej Kopeć oraz Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla – Sabina Nowosielska. W gronie uhonorowanych tytułem w tym roku znalazł się prezes naszego klubu – Sebastian Świderski.Do tego odznaczenia przyczynili się wszyscy zawodnicy i sztab trenerski zarówno Mostostalu jak i ZAKSY, wszystkie osoby, które przez lata pracowały na sukces klubu. Chciałbym ten tytuł dedykować wszystkim moim współpracownikom, osobom bez których nie byłbym teraz w tym miejscu – powiedział Sebastian Świderski, dziękując za wyróżnienie.

img_4994

Otrzymany tytuł jest docenieniem wieloletniej pracy Sebastiana Świderskiego, w ostatnim czasie jako prezesa ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, wcześniej jako szkoleniowca w naszym klubie oraz przez wiele sezonów jako jednego z czołowych zawodników Mostostalu i ZAKSY. Obok naszego prezesa tytuły Zasłużonych dla Miasta Kędzierzyna-Koźla odebrali związani z kulturą Tadeusz Bratus, Zbigniew Staniś oraz Chór Echo Kresów.