Sebastian Świderski: Jest co świętować

– Cieszymy się szczególnie ponieważ to jest 25-lecie naszego klubu i ten rok kalendarzowy możemy uznać za wyjątkowo udany – po kolejnym triumfie kędzierzynian w rozmowie z ZAKSA TV mówił prezes ZAKSA S.A, Sebastian Świderski.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma na koncie pierwszy sukces pod sterami nowego szkoleniowca. Podopieczni Nikoli Grbicia pokonując Projekt Warszawa wygrali Superpuchar Polski i jedno jest pewne – rok 2019 na ligowych parkietach należy właśnie do ZAKSY. O historycznym sukcesie, w roku wyjątkowego dla naszego klubu jubileuszu, mówił prezes ZAKSA S.A. – Cieszymy się, że ten Superpuchar Polski dołączył do naszej kolekcji. Cieszymy się szczególnie ponieważ to jest 25-lecie naszego klubu i ten rok kalendarzowy możemy uznać za wyjątkowo udany: Puchar Polski, mistrzostwo Polski i teraz Superpuchar, także jest co świętować – podkreślił Sebastian Świderski.

W meczu o Superpuchar nie brakowało emocji, czego potwierdzeniem mogła być druga partia meczu, rozstrzygana na przewagi. Jak dodał prezes naszego klubu patrząc na przebieg tej rywalizacji mecz otwierający sezon 2019/2020 mógł się podobać sympatykom siatkówki. – Tym, co kibice cenią sobie najbardziej jest na pewno dobre widowisko i to spotkanie takie było. Być może mecz nie stał na najwyższym poziomie, ciężko jednak oczekiwać tego od zespołów, które w pełnych składach spotkały się zaledwie kilka dni temu – kontynuował Sebastian Świderski.