Przemysław Stępień nowym zawodnikiem ZAKSY

Kolejnym zawodnikiem, który w nowym sezonie dołączy do ZAKSA Family jest Przemysław Stępień. 24-letni zawodnik zastąpi w składzie Marco Falaschiego.

Przemysław Stępień swoje pierwsze kroki na siatkarskich parkietach stawiał w Zryw Volley Iława, po dwóch latach zawodnik został zauważony przez Trefla Gdańsk i to właśnie w szeregach gdańszczan zdobywał doświadczenie plusligowe. W Gdańsku nasz nowy rozgrywający spędził siedem kolejnych sezonów, sięgając po Superpuchar Polski, Puchar Polski i wicemistrzostwo Polski, w szczęśliwym dla gdańszczan 2015 roku. Kolejnym krokiem zawodnika była gra w Dafi Społem Kielce, gdzie dobrze sobie radził jako pierwszy rozgrywający. Mimo że dla kielczan ostatni sezon nie był najszczęśliwszy, indywidualnie nasz nowy zawodnik mógł być zadowolony.

DSC_0815

Teraz Przemysław Stępień kolejne szlify będzie zbierał u boku Benjamin’a Toniuttiego, jak przyznał sam zawodnik możliwość pracy u boku takiego rozgrywającego jak Ben nie była bez znaczenia podczas podejmowania decyzji. –Miałem kilka ofert, ale ostatecznie zdecydowałem się na ZAKSĘ, z czego bardzo się cieszę. Gra tutaj to na pewno dla mnie możliwość rozwoju swoich umiejętności. Jeżeli dostanę szansę gry to będę chciał ją wykorzystać jak najlepiej. – Ben Toniutti to topowy rozgrywający. Postaram się czerpać garściami z jego doświadczenia i jak najwięcej nauki wyciągnąć z naszej współpracy – mówi nasz nowy zawodnik.

Przemysł Stępień z ZAKSĄ związał się dwuletnim kontraktem. Witamy na pokładzie!