Prezentacja składu ZAKSY na sezon 2020/2021!

Już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zaprezentują się fanom w nowej odsłonie. Przed nami siatkarskie święto w Kędzierzynie-Koźlu, po prezentacji zespołu przy Galerii Odrzańskie Ogrody nie zabraknie również sportowych emocji. W meczu pokazowym podopieczni Nikoli Grbicia podejmować będą Aluron CMC Wartę Zawiercie.

Na ten moment fani naszego zespołu czekali blisko sześć miesięcy, tyle bowiem minęło od ostatniego meczu rozgrywanego w HWS „Azoty” przy udziale kibiców. Teraz sympatycy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będą mogli zobaczyć nasz zespół w nowej odsłonie.

W sobotę 29 sierpnia ZAKSA zaprezentuje zespół i sztab szkoleniowy przy kędzierzyńskiej Galerii Odrzańskie Ogrody. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest jedną z drużyn, które  po ostatni sezonie utrzymały trzon zespołu. Nie zabraknie jednak nowych twarzy, przypomnijmy, że przed tym sezonem do naszego zespołu dołączyli: atakujący – Bartłomiej Kluth, przyjmujący –  Adrian Staszewski, środkowy – Mateusz Zawalski, rozgrywający – Rafał Prokopczuk oraz mistrz świata i reprezentant Polski, środkowy – Jakub Kochanowski.

W programie prezentacji przewidziane są także liczne konkursy, a w nich do zdobycia takie nagrody, jak m.in. oryginalne koszulki naszych zawodników. Oficjalnej prezentacji składu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie także towarzyszyło odsłonięcie kolejnej figurki koziołka w naszym mieście.

To jednak dopiero początek wrażeń, jakie czekają na fanów ZAKSY tego dnia, prezentacja zespołu nie mogłaby się odbyć bez typowo siatkarskich emocji. O godz. 17:00 w HWS „Azoty” podopieczni Nikoli Grbicia rozegrają mecz kontrolny. Rywalem naszego zespołu będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. Z zawiercianami nasz zespół rywalizował w ubiegły weekend, w ramach półfinału turnieju w Bełchatowie (finalnie wygranego przez ZAKSĘ). Przebieg tego meczu powala również tym razem oczekiwać zaciętego widowiska. Dodatkowo będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć nasz zespół na żywo! Ze względu na obowiązujące obostrzenia liczba fanów, która może uczestniczyć w spotkaniu jest ograniczona, wciąż jednak dostępne są bilety na mecz.*

* Bilety na mecz pokazowy można kupić za pośrednictwem strony internetowej  Kupbilet.pl oraz w stacjonarnych punktach dystrybucji. Szczegóły dotyczące cen biletów dostępne są na www.zaksa.pl .

Tego dnia chcemy również pamiętać o potrzebujących, dlatego przed rozpoczęciem prezentacji – na parkingu przy Galerii Odrzańskie Ogrody odbędzie się zbiórka krwi. W imieniu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz organizatora wydarzenia – Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka krwi” przy IPA Kędzierzyn-Koźle zapraszamy do włączenia się do akcji. Rejestracja rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 17:00.

Kibicom przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących obostrzeń. Mimo iż prezentacja zespołu odbędzie się na przestrzeni otwartej, zachęcamy do zakładania masek ochronnych i zachowywania bezpiecznego dystansu.

PROGRAM WYDARZEŃ: