Informacja dotycząca sprzedaży biletów na mecze ZAKSY w sezonie 2020/2021

ZAKSA S.A informuje, że nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów na mecze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w sezonie 2020/2021. Dla dotychczasowych posiadaczy karnetów przygotowaliśmy dedykowaną ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami sprzedaży i przedsprzedaży biletów.

Ze względu na obecną sytuację w kraju, obowiązujące obostrzenia i rozwój pandemii COVID-19 Klub ZAKSA S.A podjął decyzję o rezygnacji z prowadzenia sprzedaży karnetów na najbliższy sezon. Dla osób dotychczas posiadających karnety regularnie prowadzona będzie przedsprzedaż biletów, z uwzględnieniem specjalnej zniżki.

Przy obecnie obowiązujących obostrzeniach w meczach rozgrywanych w HWS „Azoty” uczestniczyć może 1.500 kibiców. Zachowując obowiązujące normy oraz dbając o bezpieczeństwo zawodników oraz wszystkich przebywających w hali osób wyłączone ze sprzedaży zostaną sektory znajdujące się bezpośrednio przy płycie boiska (tzn. sektory  20, 21). Pozostała strefa trybun (z wyłączeniem sektorów: 15, 16, 17, 18, 20, 21) zostanie podzielona na szachownicę, tak aby zachować odpowiedni dystans między kibicami.

W sezonie siatkarskim 2020/2021 bilety na mecze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty, dostępne będą WYŁĄCZNIE za pomocą systemu sprzedaży internetowej KupBilet.pl oraz w stacjonarnych punktach dystrybucji.

  • PHU COLO Joanna Sado, Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”, Głowackiego 20/3, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”, Filarskiego 4 (ryneczek), 47-330 Zdzieszowice
  • BIURO PODRÓŻY OLESTUR Joachim Jendrzej, Rynek 20/1, 46-300 Olesno
  • ARTROMED KRZYSZTOF PAŁKA Kościuszki 3-5 lok 9, 45-280 Głogówek
  • Kolporter salonik 336132 Armii Krajowej 38 CH Odrzańskie Ogrody, 47-220 Kędzierzyn – Koźle
  • Salony sieci EMPIK

Nie będzie prowadzona sprzedaż w kasie Klubu, jak miało to miejsce w poprzednich sezonach – kasy biletowe w hali będą zamknięte.


Zasady sprzedaży biletów na mecze PlusLigi i Pucharu Polski

Ceny biletów na mecze rozgrywane w ramach rozgrywek PlusLigi i Pucharu Polski będą kształtować się w zależności od podejmowanego rywala:

Bilety ulgowy: od 10 zł do 30 zł
Bilet normalny: od 25 zł do 50 zł

Do zakupu biletów ulgowych upoważnieni są:
1. Dzieci oraz młodzież ucząca się do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej.
2. Emeryci i renciści za okazaniem dokumentu potwierdzającego przysługującą zniżkę.

Do bezpłatnego wstępu na mecze upoważnione są osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem oraz dzieci do lat 6.

Sprzedaż biletów na mecze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpoczynać się będzie każdorazowo na dwa tygodnie przed planowaną datą spotkania.

Klub ZAKSA S.A zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz zasad dystrybucji biletów na wybrane mecze PlusLigi oraz Pucharu Polski


Zasady przedsprzedaży biletów na mecze PlusLigi
(dla osób, które zakupiły karnety w sezonie 2019/2020)

Ze względu na brak prowadzonej sprzedaży karnetów na sezon 2020/2021 kibice, którzy posiadają karnet  z sezonu 2019/2020  będą mogli skorzystać z prawa pierwokupu biletu na mecze PlusLigi i Pucharu Polski które będą rozgrywane w hali Widowiskowo-Sportowej Azoty.

Przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu każdorazowo rozpocznie się na kilka dni przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży dla wszystkich kibiców. Dodatkowo bilety zakupione w ramach przedsprzedaży zostaną objęte 10%- zniżką, obowiązującą przez cały sezon (uwzględniającą również rywalizację w ramach fazy play-off).

Przedsprzedażą objęte będą wszystkie sektory trybun Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty, z wyłączeniem sektorów: 15,16,17,18,,20,21.

Podobnie jak w przypadku przedsprzedaży biletów w poprzednim sezonie, obejmującej wówczas rozgrywki Ligi Mistrzów, przy zakupie biletu należy podać unikatowy kod, który znajduje się obok kodu kreskowego (na karnecie z sezonu 2019/2020) i zaczyna się na literę W.

O rozpoczęciu przedsprzedaży będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem za pośrednictwem oficjalnej strony klubu  – zaksa.pl oraz mediów społecznościowych Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.