Nikola Grbić: Stworzyliśmy wspólną historię

– Zawodnicy nie są jeszcze w pełni zgrani, niektórzy są zmęczeni fizycznie, ale naprawdę starali się przezwyciężyć wszystkie te problemy i zagrać najlepiej jak potrafią. To była jedyna rzecz o jaką ich prosiłem – o wygranej w Superpucharze Polski mówił Nikola Grbić.

Wygraną w Superpucharze Polski podopieczni Nikoli Grbicia uczcili 25-lecie klubu. Jak podkreślał szkoleniowiec mistrza Polski to triumf, który już zapisał się w bogatej historii naszego klubu. – Nawet gdy wszyscy wiemy, że to nie jest najważniejsze trofeum sezonu, to jednak jest to zwycięstwo i pierwszy taki Puchar dla klubu. Stworzyliśmy razem historię. To coś, co już zostanie ze mną na zawsze – o pierwszym Superpucharze ZAKSY mówił Nikola Grbić.

Serb docenił również postawę swoich podopiecznych, podkreślając, że trudno na tym etapie sezonu mówić o optymalnej formie. – Zawodnicy nie są jeszcze w pełni zgrani, niektórzy są zmęczeni fizycznie, ale naprawdę starali się przezwyciężyć wszystkie te problemy i zagrać najlepiej jak potrafią. To była jedyna rzecz o jaką ich prosiłem – bądźcie najlepsi, jacy możecie być w tym momencie. Dlatego uważam, że wynik jest tutaj ważny – dodał szkoleniowiec. Zdaniem Nikoli Grbicia czas będzie działał na korzyść naszego zespołu –Myślę, że możemy grać lepiej, ale to przyjdzie z czasem, kiedy zaczniemy wspólnie trenować.