Łukasz Kaczmarek: Mam nadzieję, że turniej zakończymy zwycięstwem

Niespełna tydzień pozostał do rozpoczęcia sezonu ligowego 2018/2019. W ostatnim sprawdzianie przed startem zmagań ligowych nasz zespół będzie rywalizował z Aluron Virtu Wartą Zawiercie, walcząc o 3. miejsce w Memoriale Arkadiusza Gołasia. -My sportowcy w każdym meczu walczymy o zwycięstwo -deklarując walkę mówił Łukasz Kaczmarek.

Za ZAKSĄ wyjątkowo intensywny okres przygotowawczy. Tygodnie ciężkiej pracy mają zaowocować mocnym startem w zmaganiach ligowych. Zanim rozpoczniemy rywalizację PlusLigi nasz zespół czeka mecz zamykający etap przygotowań. W niedzielę ZAKSA zagra z Aluron Virtu Wartą Zawiercie w meczu o 3. miejsce XVI Memoriału Arkadiusza Gołasia. Nasi zawodnicy zgodnie zapowiadają walkę, celując w zwycięstwo. –My sportowcy w każdym meczu walczymy o zwycięstwo – to jest nasz priorytet. W każdym z dotychczas rozegranych sparingów mieliśmy inne założenia. Teraz udoskonalamy te elementy, na które trener nas uczulał – o tej części rywalizacji mówił atakujący naszego zespołu.

Jak dodał Łukasz Kaczmarek idealnym zwieńczeniem wykonanej pracy byłoby zwycięstwo w meczu z zawiercianami i taki jest najbliższy cel naszego zespołu. –Mam nadzieję, że ten ciężki okres przygotowawczy w niedzielę zakończymy zwycięstwem. A w przyszłą sobotę na spokojnie rozpoczniemy sezon ligowy, zaczynając od zwycięstwa z drużyną z Będzina – podsumował.