Łukasz Kaczmarek: Jesteśmy dobrze dobrani charakterologicznie

-Bardzo dobrze się dogadujemy na boisku i poza nim. I uważam, że to jak dobrze się ze sobą rozumiemy jest naszym dodatkowym plusem – o dobrym początku sezonu, grze ZAKSY i atmosferze w zespole opowiedział nasz atakujący – Łukasz Kaczmarek.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle bardzo dobrze rozpoczęła nowy sezon ligowy. W meczu 3. kolejki nasz zespół pokonał ekipę z Bydgoszczy, która na inaugurację sezonu wygrała z obrońcami trofeum. Jak podkreślał Łukasz Kaczmarek dotychczasowe wyniki rywali zwiększyły koncentrację naszego zespołu. -Podeszliśmy do tego spotkania bardzo zdeterminowani, ponieważ Chemik Bydgoszcz w dwóch wcześniejszych spotkaniach pokazał bardzo wysoki poziom. Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa 3:0 – o wygranej mówił atakujący ZAKSY.

Po triumfie nasi zawodnicy otrzymali dwa dni wolnego, po intensywnym pierwszym tygodniu z PlusLigą teraz podopieczni Andrei Gardiniego będą mieć również nieco więcej czasu na treningi. – Nie spoczywamy na laurach, dalej walczymy i skupiamy się na kolejnym meczu z Treflem Gdańsk. Następne spotkanie gramy dopiero w niedzielę, także będziemy mieć więcej czasu na odpoczynek i trening, aby się coraz lepiej zgrywać – dodał Łukasz Kaczmarek.

ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Chemik Bydgoszcz
Jak podkreśla atakujący naszego zespołu poza typowo siatkarskimi umiejętnościami atutem ZAKSY jest tzw. team spirit. -Jesteśmy bardzo fajnie dobrani charakterologicznie, każdy każdego uzupełnia, bardzo dobrze się dogadujemy na boisku i poza nim. I uważam, że to jak dobrze się ze sobą rozumiemy jest naszym dodatkowym plusem. I będzie to wyglądało jeszcze z meczu na mecz, kiedy będziemy mieć za sobą jeszcze więcej wspólnych treningów – zaznaczył.