Liga hałasu w Kędzierzynie-Koźlu

W sobotę, 22 lutego spotkaniu ligowemu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Asseco Resovią Rzeszów towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia. Przed meczem na parkingu przy HWS„ Azoty” odbędzie się zbiórka krwi, podczas spotkania weźmiemy udział w akcji „Liga hałasu” STS i Polskiej Siatkówki.

„Siatkówkę mamy we krwi!” – już w najbliższą sobotę, 22 lutego przy HWS „Azoty” odbędzie się zbiórka krwi. Wszystkich fanów siatkówki i ZAKSY w imieniu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz organizatora wydarzenia – Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka krwi” przy IPA Kędzierzyn-Koźle zapraszamy do włączenia się do akcji. Każdy kibic, który odda krew podczas sobotniej zbiórki otrzyma darmową wejściówkę na mecz, krwiodawcy wezmą udział również w losowaniu upominków. Rejestracja rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do godz. 17:00.

Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Cerrad Enea Czarni Radom

W sobotnie popołudnie do Kędzierzyna-Koźla zawita również „Liga Hałasu”. Akcja, której organizatorem jest STS na parkietach PlusLigi wystartowała 5 lutego, wówczas to w meczu naszej drużyny ze Ślepskiem Malow Suwałki po raz pierwszy sprawdzono głośność dopingu. Dwa z czterech spotkań, w których mierzono hałas, rozgrywały się z udziałem mistrzów Polski. Teraz pomiar zostanie przeprowadzony w HWS „Azoty”, zapraszamy kibiców siatkówki do włączenia się do akcji. Do tej pory najgłośniejszy doping (113,1 dB) zarejestrowano w Bełchatowie podczas ostatniego meczu naszego zespołu,  pobijając rekord wyśrubowany przez Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Pomiar głośności dopingu fanów wykonywany jest podczas wybranego spotkania każdej kolejki. W 20. kolejce organizatorów będziemy gościć w Kędzierzynie-Koźlu podczas meczu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Asseco Resovia Rzeszów. Zwycięzcy rankingu drużyn PlusLigi otrzymają 10000 zł na wybrany w specjalnym plebiscycie cel charytatywny. Na kibiców uczestniczących w meczu czekają dodatkowe bonusy i nagrody.

Zapraszamy do HWS “Azoty”, pokażmy siłę #ZAKSAfamily!