Koniec wypożyczenia Dominika Depowskiego

Dominik Depowski nie będzie bronił barw Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w kolejnym sezonie, wygasa bowiem umowa wypożyczenia 25-letniego przyjmującego. – Mimo że byłem tutaj tylko kilka miesięcy to zabieram ze sobą jak najlepsze wspomnienia – przyznał Dominik Depowski.

Dominik Depowski do ZAKSY dołączył pod koniec stycznia tego roku, w efekcie porozumienia ZAKSY z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Dominik bardzo szybko wkomponował się w prowadzony przez Nikolę Grbicia zespół i jak sam przyznał mimo że dołączył do ZAKSY nieco później czas spędzony w Kędzierzynie-Koźlu był dla niego wyjątkowy.

Jestem mega dumny i szczęśliwy, że mogłem być częścią tej drużyny. Każdą chwilę starałem się wykorzystać w stu procentach, a każdą radę, wskazówkę trenera próbowałem wdrażać w swoją grę. Byłem pozytywnie zaskoczony tym,  jak przyjęła mnie drużyna w trakcie sezonu i również jaka atmosfera panowała w zespole – dlatego za to wszystko bardzo dziękuję. Mimo że byłem tylko kilka miesięcy to zabieram jak najlepsze wspomnienia szczególnie te związane z Ligą Mistrzów, gdzie zdobyliśmy wymarzone złoto – przyznał przyjmujący,  podkreślając równie silne wsparcie fanów Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. – Chciałbym podziękować kibicom bo mimo tego że nie byli z nami w hali to dodawali nam ogromnej siły i zawsze nas wspierali – dodał.

Po półrocznym wypożyczeniu 25-letni przyjmujący wróci do Zawiercia. Dominikowi dziękujemy za wsparcie i życzymy powodzenia.