Informacja dotycząca sprzedaży biletów na mecze ZAKSY w sezonie 2021/2022

ZAKSA S.A informuje, że w sezonie 2021/2022 nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów na mecze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami sprzedaży i przedsprzedaży biletów.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia Klub ZAKSA S.A, podobnie jak miało to miejsce w sezonie 2020/2021, podjął decyzję o rezygnacji z prowadzenia sprzedaży karnetów na najbliższy sezon. Dla osób, które zakupiły karnet w ostatnim sezonie, kiedy prowadzona była dystrybucja karnetów (tj. sezonie 2019/2020) prowadzona będzie przedsprzedaż biletów, z uwzględnieniem specjalnej zniżki.

Zachowując obowiązujące normy oraz dbając o bezpieczeństwo zawodników oraz wszystkich przebywających w hali osób wyłączone ze sprzedaży zostaną sektory znajdujące się bezpośrednio przy płycie boiska (tzn. sektory  20, 21). Pozostała strefa trybun (z wyłączeniem sektorów: 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21) zostanie podzielona na szachownicę, tak aby zachować odpowiedni dystans między kibicami.

W sezonie siatkarskim 2021/2022 bilety na mecze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty, dostępne będą w kasach biletowych oraz za pomocą systemu sprzedaży internetowej KupBilet.pl oraz w stacjonarnych punktach dystrybucji*.

*Szczegółowa lista punktów zostanie opublikowana w późniejszym terminie.


Zasady sprzedaży biletów na mecze PlusLigi i Pucharu Polski

Ceny biletów na mecze rozgrywane w ramach rozgrywek PlusLigi i Pucharu Polski będą kształtować się w zależności od podejmowanego rywala:

Bilety ulgowy: od 10 zł do 30 zł

Bilet normalny: od 25 zł do 50 zł

Do zakupu biletów ulgowych upoważnieni są:

  1. Dzieci oraz młodzież ucząca się do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej.
    2. Emeryci i renciści za okazaniem dokumentu potwierdzającego przysługującą zniżkę.

Do bezpłatnego wstępu na mecze upoważnione są osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem oraz dzieci do lat 6.

Sprzedaż biletów na mecze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpoczynać się będzie każdorazowo na dwa tygodnie przed planowaną datą spotkania.

Klub ZAKSA S.A zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz zasad dystrybucji biletów na wybrane mecze PlusLigi oraz Pucharu Polski


Zasady przedsprzedaży biletów na mecze PlusLigi
(dla osób, które zakupiły karnety w sezonie 2019/2020)

Ze względu na brak prowadzonej sprzedaży karnetów na sezon 2021/2022 kibice, którzy posiadają karnet  z sezonu 2019/2020  będą mogli skorzystać z prawa pierwokupu biletu na mecze PlusLigi i Pucharu Polski które będą rozgrywane w hali Widowiskowo-Sportowej Azoty.

Przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu każdorazowo rozpocznie się na kilka dni przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży dla wszystkich kibiców. Dodatkowo bilety zakupione w ramach przedsprzedaży zostaną objęte 10%- zniżką, obowiązującą przez cały sezon (uwzględniającą również rywalizację w ramach fazy play-off).

Przedsprzedażą objęte będą wszystkie sektory trybun Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty, z wyłączeniem sektorów: 14,15,16,17,18, 20, 21.

Przy zakupie biletu, w ramach przedsprzedaży, należy podać unikatowy kod, który znajduje się obok kodu kreskowego (na karnecie z sezonu 2019/2020) i zaczyna się na literę W.

O rozpoczęciu przedsprzedaży będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem za pośrednictwem oficjalnej strony klubu  –  zaksa.pl oraz mediów społecznościowych Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.