VERO nowym partnerem ZAKSY

ZAKSA S.A. z przyjemnością informuje, że do grona partnerów naszego klubu dołączyła polska marka, specjalizująca się w produkcji mebli wypoczynkowych – VERO.

VERO jest kolejną polską marką,  która rozpoczęła współpracę z triumfatorem siatkarskiej Ligi Mistrzów. W ramach przypieczętowania współpracy naszego Klubu z nowym partnerem siatkarze i sztab szkoleniowy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle uczestniczyli w specjalnie zorganizowanej w siedzibie VERO sesji zdjęciowej. Kędzierzynianie rozegrali także mecz kontrolny w Dobrodzieniu, pod patronatem marki VERO. Również na co dzień VERO troszczy się o komfort i wypoczynek naszego zespołu.

– Bardzo się cieszymy, że VERO dołączyło do siatkarskiej rodziny ZAKSY. Cenimy sobie współpracę z polskimi firmami, a kolejną z nich w gronie naszych partnerów jest właśnie VERO. Także fani Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, których mamy nadzieję zobaczyć w tym sezonie na trybunach hali, będą mogli bliżej poznać wysoką jakość produktów naszego partnera. Jednak o szczegółach i atrakcjach dla kibiców będziemy informować wkrótce – przyznał prezes ZAKSA S.A Sebastian Świderski.

Marka VERO łączy w sobie prawdziwy włoski design z solidnym lokalnym rzemiosłem, od lat współpracuje z włoską projektantką – Concettą Lauriero. Jest ona stałym członkiem zespołu projektowego VERO. Zna więc markę̨ i firmę̨ doskonale. Sam proces produkcji przebiega w Polsce, w polskiej fabryce o wieloletniej historii, z udziałem polskich rzemieślników biegłych w swoim fachu. VERO dostosowuje się̨ do potrzeb i oczekiwań́ Klientów,  to meble na zamówienie – tu Klient decyduje o ich ostatecznym wyglądzie i formie.

fot. Jacek Kucharczyk.