Facet! Weź się zbadaj!

Już w niedzielę, 6 listopada Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmować będzie Projekt Warszawa. W dzień meczowy w HWS „Azoty” SP ZOZ będzie przeprowadzał badania u Panów powyżej 40 rż. w ramach profilaktyki nowotworowej.

Listopad już od kilku lat jest miesiącem, w którym podkreśla się jak ważna jest świadomość i profilaktyka występujących u mężczyzn chorób nowotworowych, przede wszystkim raka jąder i raka prostaty. Zachęcamy Panów, by właśnie w listopadzie zgłosić się na badania profilaktyczne, które mogą uratować życie.

ZAKSA S.A. razem z SP ZOZ Kędzierzyn-Koźle zaprasza na najbliższy mecz, 6 listopada, gdzie rywalem naszego zespołu będzie Projekt Warszawa. Przed spotkaniem i podczas meczu Panowie po 40 roku życia będą mogli przebadać się bezpłatnie przy stoisku SP ZOZ, zlokalizowanym w holu hali przy wejściu głównym. W imieniu organizatora akcji (SP ZOZ) zachęcamy Panów do zbadania poziomu markera prostaty – PSA.

Pamiętajmy ta, rutynowa diagnostyka przesiewowa raka prostaty opiera się na badaniu stężenia antygenu specyficznego dla prostaty (PSA) we krwi oraz na badaniu i wywiadzie urologicznym. Są to kluczowe informacje pomagające szybko wykryć nowotwór.

Dalsza konsultacja urologiczna otrzymanych wyników będzie możliwa już 12 listopada w godzinach 8-12 w ramach tzw. “Białej Soboty” w przychodni przyszpitalnej na ul. 24 kwietnia 7 w Kędzierzynie-Koźlu, po wcześniejszej rejestracji pod nr tel. 509 842 442. Wszystko odbywa się błyskawicznie i bez skierowania. Na konsultacje urologiczne 12 listopada br. zapraszamy Panów /po wcześniejszej rejestracji/, którzy badali marker PSA na meczu ZAKSY.

Liczba miejsc, w ramach „Białej Soboty” jest ograniczona.

Zadbaj o siebie! Skorzystaj z okazji!