Dziękujemy za sezon 2019/2020

W imieniu zarządu, wszystkich pracowników ZAKSA S.A., zawodników oraz sztabu szkoleniowego serdecznie dziękujemy naszym partnerom, sponsorom, przedstawicielom mediów, fanom i współpracownikom za wspólne przeżywanie emocji w zakończonym już sezonie 2019/2020.

Decyzją Polskiej Ligi Siatkówki sezon PlusLigi 2019/2020 został zakończony. Ze względu na brak możliwości dokończenia rundy zasadniczej, nie przyznano medali. Utrzymano jednak klasyfikację generalną, w której Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, wygrywając 20 spotkań, zajęła 1. miejsce. Dramatyczna sytuacja, w której dziś znajduje się cały świat, postawiła zarządy wszystkich profesjonalnych lig oraz kluby sportowe na niezwykle trudnej pozycji. Wiedząc, że drastyczne kroki czynione są w trosce o to, co najważniejsze – zdrowie i bezpieczeństwo – ze zrozumieniem przyjęliśmy przekazany nam werdykt.

W imieniu zarządu oraz wszystkich pracowników ZAKSA S.A., zawodników i sztabu szkoleniowego, chcemy podziękować wszystkim, stanowiącym o sile naszej #ZAKSAfamily:

  • Partnerom i sponsorom: za zaufanie, nieocenione wsparcie, zaangażowanie, współpracę i wkład w budowanie kolejnych sukcesów Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
  • Mediom: za relacjonowanie wydarzeń z udziałem naszego zespołu, rzetelność w przekazywaniu informacji oraz obecność podczas meczów z udziałem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
  • Klubowi Kibica i fanom Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: za gorący doping i wspaniałą atmosferę, towarzyszenie ZAKSIE również podczas meczów wyjazdowych – dziękujemy, że jesteście 7. zawodnikiem naszego zespołu.
  • Współpracownikom: za profesjonalną obsługę meczów i zaangażowanie w pracę, obsłudze HWS „Azoty”, specjalistom ds. nagłośnienia i obsługi telebimu, spikerowi, grupie moppersów, ochronie dbającej o bezpieczeństwo wszystkich obecnych w hali, sanitariuszom, grupie ‘Infiniti Lejdis Cheerleaders’ oraz obsłudze sklepu.

Sezon 2019/2020 przechodzi do historii, kończymy go z Superpucharem Polski, jako pierwszy zespół po rozegranych 24. kolejkach PlusLigi. Niech ta pozycja, którą walką na boisku, ciężką pracą i nieocenioną pomocą #ZAKSAfamily zajęliśmy teraz, będzie dobrą zapowiedzią tego, co czeka nas w przyszłości.

Dziękujemy,

ZAKSA S.A