Dominik Witczak: W ZAKSIE poznałem wielu wartościowych ludzi

XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia był wyjątkowy, podczas spotkania o 3. miejsce po raz ostatni w barwach ZAKSY mogliśmy zobaczyć Dominika Witczaka. -W Kędzierzynie-Koźlu spędziłem dużą część życia. Więc ta łezka w oku mogła się zakręcić- powiedział wielokrotny reprezentant naszego klubu, dziękując za wspólne sezony.

Dominik Witczak w barwach naszego klubu rozegrał dziewięć sezonów. Na koncie atakującego są tytułu mistrza i wicemistrza Polski, zdobywane Puchary Polski ale również sukcesy na europejskich parkietach. Meczem z Aluron Virtu Wartą Zawiercie Dominik Witczak oficjalnie zakończył siatkarską karierę, po raz ostatni reprezentując barwy naszego klubu. O tych wyjątkowych chwilach mówił nam były już zawodnik ZAKSY. –W Kędzierzynie-Koźlu spędziłem dużą część życia. Więc ta łezka w oku mogła się zakręcić. Takich wspaniałych chwil było naprawdę sporo: w szatni, na boisku, zdobywane tytuły. Trudno byłoby mi wskazać jedną sytuację. Przez dziewięć sezonów tych momentów zebrało się sporo- podkreślił Dominik Witczak.

Dominik zaznaczył również, że nie tylko sportowe sukcesy zapadną w jego pamięci. –Bardzo się cieszę, że przez tych kilka sezonów poznałem wielu wspaniałych ludzi, nie tylko śród zawodników ale również sztabu szkoleniowego czy pracowników klubu. Medale i osiągnięcia sportowe są bardzo ważne, ale fajnie wspominać ludzi z którymi się te sukcesy zdobywało i pracowało na co dzień, bo to też nie jest łatwe – dodał sympatyczny zawodnik.