#BohaterMiesiąca lutego: Marcin Janusz

Luty przyniósł nam kolejne zwycięstwa Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Idealnym podsumowaniem sukcesów naszego zespołu był kolejny w tym sezonie wybór #BohateraMiesiąca. W lutym statuetki MVP otrzymywało aż trzech zawodników naszego zespołu. #BohateremMiesiąca lutego, decyzją kibiców, wybrany został rozgrywający naszego zespołu – Marcin Janusz.

Przypomnijmy, że pomysłodawcą akcji jest Hotel Hugo Business & Spa***.  #Bohaterem może zostać każdy zawodnik Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który w danym miesiącu przynajmniej raz zdobył wyróżnienie MVP, z grona nominowanych zwycięzcę w głosowaniu na Facebooku Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wybierają kibice. W lutym nasz zespół walczył w meczach PlusLigi, Pucharu Polski i siatkarskiej Ligi Mistrzów. Tym razem gronie nominowanych do tytułu #Bohatera Miesiąca znalazło się trzech zawodników ZAKSY. Statuetki MVP spotkania zdobywali: Kamil Semeniuk, Łukasz Kaczmarek i Marcin Janusz.

Miesiąc luty był wyjątkowo intensywny dla kędzierzynian. Walcząc o awans do fazy play-off Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA. I tak częścią wyjazdów naszego zespołu był #EurasiaTrip, zakończony sukcesem w Italii. W lutym nasz zespół rozgrywał również planowe oraz zalegle spotkania PlusLigi, a także finały TAURON Pucharu Polski, zwieńczone zwycięstwem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Luty rozpoczęliśmy zwycięstwem na parkietach Ligi Mistrzów w Mariborze, zwieńczyliśmy natomiast finałem Pucharu Polski we Wrocławiu. W finale, w którym nasz zespół pokonał rywali z Jastrzębia-Zdroju, wyróżnienie dla najlepszego zawodnika trafiło w ręce Marcina Janusza. Również jedną statuetkę (po wygranej z Treflem Gdańsk) otrzymał Łukasz Kaczmarek. Trzykrotnie tego typu wyróżnienie trafiało do Kamila Semeniuka (po meczach Ligi Mistrzów z OK Merkur Maribor i Cucine Lube Civitanova oraz ¼ finału Pucharu Polski ze Stlą Nysa).

W głosowaniu kibiców łącznie zanotowaliśmy ponad 400 głosów. Rywalizację, tym razem, wygrał Marcin Janusz. Na naszego rozgrywającego swój głos oddało 250 osób.  I tak już w najbliższą sobotę 12 marca w menu Hotelu Hugo na miesiąc marzec pojawi się specjalny burger, skomponowany osobiście przez #Bohatera Miesiąca.

To pierwsze wyróżnienie #Bohatera, jakie otrzymał nasz rozgrywający w tym sezonie, wcześniej w październiku i listopadzie głosowanie fanów wygrywał Łukasz Kaczmarek, w grudniu – Kamil Semeniuk, w styczniu natomiast Norbert Huber.