#BohaterMiesiąca listopada: Łukasz Kaczmarek

Za nami kolejny wybór #Bohatera Miesiąca. W listopadzie wyróżnienia MVP otrzymywało trzech zawodników Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. #BohateremMiesiąca listopada decyzją kibiców wybrany został atakujący naszego zespołu – Łukasz Kaczmarek.

Przypomnijmy, że pomysłodawcą akcji jest Hotel Hugo Business & Spa***.  #Bohaterem może zostać każdy zawodnik Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który w danym miesiącu przynajmniej raz zdobył wyróżnienie MVP, z grona nominowanych zwycięzcę w głosowaniu na Facebooku Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wybierają kibice. W listopadzie rozegraliśmy pięć meczów ligowych, nasza drużyna utrzymuje zwycięską passę, tym samym pięć razy wyróżnienia MVP trafiały w ręce siatkarzy ZAKSY. I tak dwukrotnie najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Łukasz Kaczmarek (w meczach z Aluron CMC Wartą Zawiercie i Ślepskiem Malow Suwałki), również dwukrotnie wyróżnienie trafiało w ręce Marcina Janusza (w spotkaniach z Asseco Resovią Rzeszów i Treflem Gdańsk), raz natomiast najlepszym zawodnikiem meczu w listopadzie wybrany został Norbert Huber ( w meczu z Jastrzębskim Węglem)

Głosowanie ponownie cieszyło się dużym zainteresowaniem kibiców, łącznie oddano ponad 700 głosów. Rywalizację, tak jak miało to miejsce w pierwszym głosowaniu nowego sezonu wygrał Łukasz Kaczmarek. Na naszego atakującego swój głos oddało ponad 300 osób.  I to właśnie Łukasz otrzymał pamiątkową statuetkę (przyznawana przez Hotel Hugo Business & Spa***). Tym samym w grudniowym menu Hotelu Hugo pozostaje specjalny burger, skomponowany osobiście przez #Bohatera Miesiąca.

W wygrywanych przez Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle meczach z zespołami z Suwałk i Zawiercia Łukasz Kaczmarek był wiodącą postacią naszego zespołu. Mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki potwierdził swoją dobrą dyspozycję, imponował 71% – efektywnością zagrań i zapisując na konto ZAKSY 16 punktów. Natomiast w meczu z Aluron CMC Warta Zawiercie. Na przestrzeni trzysetowego spotkania Łukasz Kaczmarek zdobył 22 punkty,  utrzymując blisko 60% – skuteczność w ataku, do oczek zdobywanych w ataku dodając punktowe bloki i celny serwis.

To już drugie wyróżnienie #Bohatera, jakie otrzymał nasz atakujący w tym sezonie, również w październiku Łukasz Kaczmarek wygrał w głosowaniu kibiców.