Bilety na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21 października 2017, 17:00
Kędzierzyn-Koźle
25:17 25:20 30:28

21 października nasz zespół rozegra kolejne spotkanie na własnym terenie. Tym razem ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Cerrad Czarnymi Radom. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się już 13 października.

Inauguracja rywalizacji ligowej w Kędzierzynie-Koźlu ułożyła się po myśli mistrzów Polski. Po wygranym spotkaniu z Jastrzębskim Węglem ZAKSA o kolejne ligowe punkty powalczy na wyjeździe. Jednak już niedługo, za nieco ponad tydzień, w hali przy ul. Mostowej ponownie będziemy świadkami sportowych emocji. 21.10 nasz zespół podejmie Cerrad Carnych Radom, spotkanie z radomianami zaplanowano na godzinę 17:00.

_MG_0495

Po 3. kolejkach PlusLigi nasz najbliższy rywal ma na koncie jedno zwycięstwo i dwie porażki. Radomianie dotychczas radzili sobie ze zmiennym szczęściem, najlepszy występ notując w konfrontacji z MKS-em Będzin. W wygranym przez zespół Roberta Prygla spotkaniu czołową postacią zespołu z Radomia był Wojciech Żaliński. To właśnie przyjmujący Cerrad Czarnych Radom jest zawodnikiem, który może naszej drużynie sprawić najwięcej problemów. W tym meczu rola faworyta będzie po naszej stronie. Tym bardziej, że nasz zespół mając na koncie komplet zwycięstw dotychczas przegrał tylko dwa sety. Celem ZAKSY jest utrzymanie zwycięskiej passy.

Sprzedaż biletów na mecz z Cerrad Czarnymi Radom rozpocznie się w piątek 13.10.2017 od godziny 18.00.

Bilety na powyższe spotkanie będą w cenach:
bilet normalny: 25 zł
bilet ulgowy: 15 zł

Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem systemu internetowego KupBilet.pl oraz w punktach dystrybucji:

  • PHU COLO Joanna Sado, ul. Piramowicza 20, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • Biuro Podróży „RELAKS”, ul. Głowackiego 20/3
  • Biuro Podróży „RELAKS”, ul. Filarskiego 4 (ryneczek)
  • BIURO PODRÓŻY OLESTUR Joachim Jendrzej, ul. Rynek 20/1, 46-300 Olesno
  • STS Zakłady Bukmacherskie
  • Salony sieci EMPIK