Benjamin Toniutti: Zwycięstwo w Pucharze Polski jest jednym z naszych celów

Około godz. 10 nasz zespół zameldował się we Wrocławiu. Już jutro ZAKSA rozpocznie walkę w turnieju finałowym Pucharu Polski. O celu, jakim jest triumf w rozgrywkach, mówił na oficjalnej konferencji prasowej kapitan mistrza Polski.

Już po raz drugi z rzędu czołowe zespoły PlusLigi we Wrocławiu powalczą o Puchar Polski. Przed rozpoczęciem rywalizacji podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli gospodarzy, organizatorów oraz kapitanów i trenerów poszczególnych ekip mówiono o święcie polskiej siatkówki i celach. Nasz trener prezentując swoje umiejętności językowe pogratulował rywalom awansu, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia.

O ambitnych celach ZAKSY mówił też Benjamin Toniutti. -Oczywiście, że cieszymy się z awansu do tego turnieju. Zwycięstwo w Pucharze Polski jest jednym z wielu naszych celów w tym sezonie. Wiemy, że to nie będzie łatwe. Tak samo jest w przypadku pozostałych drużyn, więc spodziewamy się wielkiej walki -dodał kapitan naszego zespołu.

Przypominamy, że w półfinale ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Początek meczu o godz. 14:45.