Andrea Gardini: W tym sezonie nie ma łatwych spotkań

-Cały czas rozwijamy się, trenujemy, tworzymy nasz styl, na razie go nie poprawiamy i mam nadzieję, że z każdym krokiem będziemy coraz lepsi – o początku sezonu w wykonaniu ZAKSY mówił Andrea Gardini.

To pierwszy mecz ligowy, w drużynie mamy wielu nowych zawodników. Niektórzy byli zestresowani, inni zbyt zrelaksowani, bo to był łatwy mecz. Ale powiedziałem zawodnikom, że liga zmieniła się i w tym sezonie nie ma łatwych spotkań – o pierwszym spotkaniu nowego sezonu PlusLigi i wyrównanej ekstraklasie mówił Andrea Gardini.

ZAKSA do pierwszego spotkania z MKS-em Będzin przystąpiła po tygodniu treningów w komplecie, jak podkreślił nasz trener dyspozycja mistrzów świata, , którzy na końcu dołączyli do zespołu, daje powody do optymizmu. – Nie mieliśmy wielu szans na wspólny trening. Było ich tylko kilka. Ale myślę, że mamy kilka ważnych odpowiedzi. Na boisku pojawiło się wielu zawodników. Jestem bardzo szczęśliwy, że nasi kadrowicze wrócili w dobrej formie i każdy z nich zagrał naprawdę dobrze, to pomogło wygrać ten mecz – kontynuował szkoleniowiec, podkreślając że czas będzie działał na korzyść naszego zespołu. – Cały czas rozwijamy się, trenujemy, więc tworzymy nasz styl, na razie go nie poprawiamy i mam nadzieję, że z każdym krokiem będziemy coraz lepsi. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu, żeby przygotować się wspólnie do tego meczu i mam nadzieję, że zagranie jednego spotkania na wysokim poziomie, jak w Szczecinie, pomoże nam – dodał.