Aleksander Śliwka: Nie patrzymy na serię

– Patrzymy na to aby w każdym kolejnym spotkaniu wygrywać i wiemy, że to nas będzie zbliżać do dobrych rezultatów w tym sezonie – o serii zwycięstw i dobrej grze naszego zespołu mówił Aleksander Śliwka.

Kolejnym zwycięstwem przy komplecie punktów nasz zespół umocnił się na pozycji lidera PlusLigi. Mecz z MKS-em Będzin był kolejnym, w którym mogliśmy zobaczyć siłę szerokie składu wicemistrzów Polski, o czym mówił Aleksander Śliwka.Zagraliśmy naprawdę dobre zawody, fajnie że chłopaki z ławki dali dobre zmiany, ze wszyscy mogli pograć, zaznać emocji meczowych. Bardzo się cieszymy z wygranej, teraz mamy wolny weekend – podkreślał przyjmujący naszego zespołu.

ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - MKS Bedzin

Naszej drużynie do zwycięstwa wystarczyła nieco ponad godzina, ZAKSA znakomicie rozpracowała rywala. – Powiedzenie, że gra się tak, jak przeciwnik pozwala tutaj miało zastosowanie. Dobrze rozpracowaliśmy rywala, tutaj podziękowania należą się dla sztabu. Jak zawsze byliśmy dobrze przygotowani zarówno na grę rozgrywającego, jak i skrzydłowych czy środkowych. Znaliśmy różne warianty ich gry, zawsze jesteśmy wzorowo gotowi, aby stawić czoła rywalom i w tym meczu było podobnie – kontynuował Aleksander Śliwka, odnosząc się do nieco bardziej wyrównanej trzeciej partii spotkania. – Wygraliśmy dwa pierwsze sety dość łatwo, i jak to zwykle bywa w sporcie ta koncentracja gdzieś ulatuje. Także dobrze, że w końcówce wyszliśmy obronna ręką, zagraliśmy pewnie, dobrze taktycznie i w elemencie zagrywki i dowieźliśmy to zwycięstwo do końca – zakończył.