Aleksander Śliwka i Norbert Huber po meczu z GKS-em Katowice

– Zagraliśmy dobre spotkanie, przede wszystkim cieszę się z wyniku 3:0, zachowaliśmy dzięki temu więcej sił. Po dniu wolnym będziemy mogli mocniej potrenować i szlifować jakość naszej gry -po pierwszym zwycięstwie z GKS-em Katowice mówił Aleksander Śliwka. – Cieszymy się, że w wygraliśmy w jakim stylu i teraz możemy trochę odpocząć – dodał Norbert Huber.

„Zagraliśmy dobre spotkanie, przede wszystkim cieszę się z wyniku 3:0, zachowaliśmy dzięki temu więcej sił. Po dniu wolnym będziemy mogli mocniej potrenować i szlifować jakość naszej gry. Mam nadzieję, że w katowickim Spodku będzie dużo ludzi, musimy przygotować się na trudne spotkanie, także na pewno koncentracja nie będzie mniejsza. W tym drugim meczu drużyna z Katowic na pewno będzie ryzykować na zagrywce, więc musimy być cierpliwi, wykorzystywać szanse, które będą się nadarzały, nie tracąc koncentracji. ”

„Uważam, że dominowaliśmy w tym spotkaniu, nie pozwoliliśmy rywalom na dyktowanie warunków gry. Od pierwszej piłki byliśmy zdeterminowani. Udało nam się utrzymać nasze założenia na ten mecz, cieszymy się, że w wygraliśmy w jakim stylu i teraz możemy trochę odpocząć. Tym, co zrobiło różnice jest determinacja i koncentracja, jaką utrzymaliśmy przez całe spotkanie, poza tym dobrze graliśmy w bloku i serwisie. Myślę, że możemy być zadowoleni z tego spotkania.”