MEDIA: Informacja dotycząca procesu akredytacyjnego na Superfinał Ligi Mistrzów

Przedstawicieli mediów, zainteresowanych udziałem w zaplanowanym na 22 maja 2022 roku Superfinale Ligi Mistrzów z udziałem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle informujemy, że proces akredytacyjny będzie prowadzony przez Europejską Konfederacje Piłki Siatkowej (CEV).

Rejestracja online, dla przedstawicieli mediów, zainteresowanych udziałem w meczach Superfinału Ligi Mistrzów 2022 roku zostanie uruchomiona w piątek 15.04.2022r. i potrwa miesiąc, do 15.05.2022r.

Pierwszym krokiem ubiegania się o akredytację jest rejestracja na stronie CEV Media Club, pod poniższym linkiem:

http://mediaclub.cev.eu/mediaclublogin/cev

Przedstawiciele mediów, którzy posiadają konto na CEV Media Club, ze względu na to, że ubiegali się o akredytację na jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez CEV (np. Mistrzostwa Europy 2019, 2021) do zalogowania powinni użyć danych użytkownika i hasła podanych przy pierwotnej rejestracji. W imieniu Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej prosimy o nie rejestrowanie ponownie danego użytkownika, ponieważ zdublowane aplikacje zostaną odrzucone.

Po zalogowaniu na swoje konto CEV Media Club, chcąc akredytować się na Superfinały w Ljubljanie 2022 należy wybrać pozycję, w oparciu o miejsce rozgrywania meczu (Słowenia).

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące procesu akredytacyjnego oraz warunków pracy przedstawicieli mediów podczas Superfinału Ligi Mistrzów 2022 będą publikowane na bieżąco przez Organizatorów na dedykowanej turniejowi finałowemu stronie:  https://superfinals.cev.eu.

Uprzejmie informujemy, że Organizatorem wydarzenia i organem weryfikującym zgłoszenia akredytacyjne jest Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej (CEV), klub ZAKSA S.A i drużyna Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle występuje w roli uczestnika wydarzenia.