Zostań wolontariuszem ZAKSY!

Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w ramach wolontariatu przy organizacji spotkań domowych Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w sezonie 2023/2024. Jeśli chcesz dołączyć do #ZAKSAfamily, zdobyć nowe doświadczenie, poznać kulisy organizacji meczów siatkarskich – Zapraszamy do kontaktu!

W ramach współpracy wolontariusze będą mogli poznać kulisy pracy działów Organizacji, Marketingu i Komunikacji podczas wydarzeń sportowych. Zaangażowane osoby będą odpowiedzialne za wsparcie działu Organizacji przy obsłudze kibiców, gości VIP, pomoc przy opiece nad zorganizowanymi grupami przyjeżdzającymi, a także ścisłą współpracę z działem Marketingu i Komunikacji w ramach przygotowania oprawy meczowej, obsługi i wydawania Akredytacji czy też wsparcia w organizowaniu i realizacji akcji marketingowych w dniu meczowym.

Na wolontariat mogą się zgłosić tylko osoby, które są pełnoletnie.  Wszyscy wolontariusze ZAKSY mają zapewniony bezpłatny wstęp na wszystkie mecze domowe Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle rozgrywane w HWS „Azoty”. Program wolontariatu daje również szansę na zdobycie doświadczenia w organizacji wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie, nie tylko w zmaganiach ligowych ale również w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Zapewniamy współpracę w miłej atmosferze i siatkarskie emocje na najwyższym poziomie. W razie potrzeby po zakończeniu sezonu wystawimy również zaświadczenie o wolontariacie.

Od kandydatów oczekujemy komunikatywności, punktualności, dyspozycyjności w ramach zadeklarowanego czasu, ale przede wszystkim otwartości na nowe wyzwania, pozytywnej energii i zaangażowania. Jeśli czujesz, że szukamy właśnie Ciebie – dołącz do #ZAKSAfamily i zostań wolontariuszem!

Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w organizację meczów domowych z udziałem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, zyskując cenne zawodowe doświadczenie zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego i przesłania skanu podpisanego dokumentu na adres club@zaksa.pl. W treści maila prosimy wpisać ‘WOLONTARIAT’.

W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości – prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem wolontariuszy, Krzysztofem Kasprowskim, pod adresem e-mail: krzysztof.kasprowski@zaksa.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 13 października 2023 roku