Zmiany w Grupie Azoty  ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

Kolejnymi, po Kamilu Semeniuku, zawodnikami, którzy zdecydowali się na zmianę barw klubowych po sezonie 2021/2022 są środkowy Krzysztof Rejno i rozgrywający Michał Kozłowski.

Miniony sezon był dla Michała Kozłowskiego powrotem do Kędzierzyna-Koźla po latach. Broniący w latach 2005-2007 barw Mostostalu Kędzierzyn-Koźle rozgrywający powrót na Opolszczyznę może zaliczyć do udanych. Z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle doświadczony rozgrywający sięgnął po potrójną koronę, zdobywając Puchar Polski, mistrzostwo kraju i złoto Ligi Mistrzów.

Również Krzysztof Rejno po zdobyciu potrójnej korony z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zdecydował się na podjęcie nowego wyzwania. Nasz środkowy nie rozstaje się jednak definitywnie z ZAKSĄ, Krzysztof Rejno, w ramach wypożyczenia, przenosi się do Zawiercia. Przypomnijmy, że również przed sezonem 2018/2019 Krzysztof Rejno wzmocnił naszych plusligowych rywali, zdobywając cenne doświadczenie i będąc jednym z wyróżniających się zawodnik w szeregach zawiercian. Po powrocie do Kędzierzyna-Koźla nasz środkowy z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle sięgał po kolejne trofea: wicemistrzostwo Polski (2021), mistrzostwo kraju (2022),dwa Puchary Polski (2021, 2022) oraz dwa Puchary Zwycięzcy Ligi Mistrzów (2021, 2022).

Michałowi i Krzysztofowi życzymy powodzenia, kolejnych siatkarskich sukcesów, do zobaczenia na ligowych boiskach.