ZAKSA zagra o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza!

W dniach 1-4 października 2015 roku, drużyna ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przystąpi do zawodów w ramach II-go Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel, Effector Kielce, Dukla Liberec  (Mistrz Czech), Berlin Recycling Volley (V-ce Mistrz Niemiec) oraz Shandong Shanghai (V-ce Mistrz Chin) przystąpią do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza. Stawka zespołów biorących udział w turnieju podzielona zostanie na dwie grupy, przy czym zespołowi ZAKSY przyjdzie zmierzyć się z drużynami Effectora Kielce (01.10.2015) oraz Shandong Shanghai (03.10.2015).  Zwycięzcy swoich grup spotkają się w niedzielę 4-go października w finale turnieju.

W ramach zawodów rozegranych zostanie łącznie 9 spotkań, przy czym poszczególne mecze odbywać się będą na parkietach Areny Rafako w Raciborzu oraz Hali Sportowej w Rudniku. Udział w turnieju wpisuje się w plan przygotowań drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle do zbliżającego się sezonu rozgrywkowego Plusligi 2015/2016.

 

Wstęp na wszystkie mecze rozgrywane w ramach turnieju odbywać się będzie nieodpłatnie.