Turniej KADJAR & ZAKSA !

W dniach 19-20 września 2015 roku, na boisku kędzierzyńskiej galerii Odrzańskie Ogrody, odbędzie się amatorski turniej piłki siatkowej organizowany przez ZAKSA S.A. oraz oficjalnych partnerów Klubu, firm Vip Car Sp. z o.o. oraz FOR.CAR Sp. z o.o.

W dniach 19-20 września 2015 roku, na boisku kędzierzyńskiej galerii Odrzańskie Ogrody, odbędzie się amatorski turniej piłki siatkowej organizowany przez oficjalnych partnerów Klubu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, firm Vip Car Sp. z o.o. oraz FOR.CAR Sp. z o.o., zaopatrujących zawodników ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w najnowszy model samochodu Renault Kadjar.

Turniej przyjął formułę pucharową i podzielony został na dwa etapy oraz wielki finał. Pierwszy etap rozpocznie się w sobotę (19 września) o godzinie 10:00 i w ramach niego rozegrane zostaną eliminacje do udziału w niedzielnej, dalszej części turnieju. Drużyny metodą losowania podzielone zostaną na 6 grup, z których awans uzyskają wyłącznie zespoły zajmujące pierwsze pozycje w swoich grupach.

Drugi etap rozgrywek stanowić będzie dla uczestników turnieju nie lada wyzwanie. Przyjdzie im bowiem zmierzyć się z drużyną wystawioną przez sztab trenerski drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Wyzwanie to będzie niezwykle wymagające dla uczestników turnieju, ponieważ trenerzy ZAKSY będą mieli do dyspozycji takich zawodników, jak: Grzegorz Bociek, Jurij Gladyr, Grzegorz Pająk, Krzysztof Rejno, Sławomir Stolc, Łukasz Wiśniewski oraz Dominik Witczak. Jednakże – dla wyrównania szans – organizatorzy turnieju ustalą pewne ograniczenia w grze zespołów ZAKSY .

Do wielkiego finału awansują dwie drużyny, które osiągną najkorzystniejszy rezultat w swych zmaganiach przeciwko zawodnikom ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Organizatorzy zadbali również o motywację dla drużyn biorących udział w turnieju, ponieważ główną nagrodę w turnieju stanowi jazda samochodem wyścigowym po torze w Kamieniu Śląskim. Dla pozostałych drużyn, biorących udział w drugim etapie turnieju również przewidziano atrakcyjne nagrody.

Drużyny chcące wziąć udział w turnieju, zachęcamy do rejestracji – termin przyjmowania zgłoszeń wydłużony został do dnia 18 –go września ( rejestracja internetowa oraz w formie papierowej przy stoisku ZAKSY w galerii Odrzańskie Ogrody). Przewidziano także możliwość rejestracji drużyn w dniu imprezy, w miejscu rozgrywania zawodów od godziny 8:00 do 9:30.

Poniżej znajduje się link do formularza rejestracyjnego oraz regulaminu imprezy.

http:/app/public/www.forcar.auto.pl/