ZAKSA z przyjaciółmi wspierają Szlachetną Paczkę

To już kolejny rok, w którym nasz klub wspiera inicjatywę Szlachetnej Paczki. W tym roku ZAKSA S.A połączyła siły z Klubem Kibica, we wspólną pomoc zaangażowali się również rodzina i przyjaciele lekarza naszej drużyny – Dariusza Czekaja.

Jak co roku w przedświątecznym czasie siatkarze mistrza Polski włączyli się do wyjątkowego projektu, jakim jest Szlachetna Paczka. Nasz zespół zaangażował się również do wspólnego, wielkiego pakowania paczek w HWS ‚Azoty’. – Jest to wyjątkowy czas, kiedy trzeba pomagać tym najbardziej potrzebującym. Dlatego bardzo cieszy taka doroczna tradycja – mówi Piotr Łukasik.

DSC01093

W tym roku z inicjatywą połączenia sił we wspólnym czynieniu dobra wyszedł lekarz naszej drużyny – Dariusz Czekaj wraz z rodziną i przyjaciółmi. Do akcji przygotowywania Szlachetnej Paczki bez zastanowienia dołączył się również nasz Klub Kibica. Tegoroczną paczkę przygotowywaliśmy dla pana Jana, który opiekuje się swoim niepełnosprawnym synem. – Mamy nadzieję, że dla całej rodziny będzie to uśmiech, radość i chwila, w której to dobro, które staramy się przekazywać rozleje się i to będą zdrowe i wesołe święta – mówi drugi trener naszego zespołuMichał Chadała.

Przedstawiciele Klubu Kibica zachęcają do wspólnego zaangażowania się w projekt. –Współdziałając z większymi organizacjami i klubami zawsze możemy zorganizować większą pomoc. Razem możecie więcej, niż jednostkowo.