3:0
18 kwietnia 2015, 18:00
Bydgoszcz
25:22 25:22 25:23 15:13

W ostatnim meczu sezonu 2014/2015 podopieczni Sebastiana Świderskiego przegrali w Bydgoszczy 0:3. Tym samym Transfer odrobił straty z hali „Azoty”. O tym, która z drużyn zajmie piąte miejsce, zdecydował „złoty set” wygrany przez gospodarzy 15:12.

„Złoty set” lepiej rozpoczęli goście, którzy po ataku Dicka Kooya odskoczyli na dwa oczka (6:4). Co prawda przy zmianie stron bydgoszczanie prowadzili, ale za moment podopieczni Sebastiana Świderskiego odzyskali inicjatywę. Blokiem popisał się Jurij Gladry i było 10:8 dla ZAKSY. Niestety nasz zespół nie utrzymał przewagi do końca i to bydgoszczanie zajęli piąte miejsce, które da im prawo gry w europejskich pucharach.

ZAKSA: Paweł Zagumny, Jurij Gladyr, Michał Ruciak, Dick Kooy, Krzysztof Rejno, Kay van Dijk, Paweł Zatorski (libero) oraz Lucas Loh, Dominik Witczak, Nimir Abdel-Aziz, Wojciech Kaźmierczak, Krzysztof Zapłacki
Transfer: Wojciech Jurkiewicz, Paweł Woicki, Justin Duff, Jakub Jarosz, Marcin Waliński, Konstantin Cupkovic, John Andrew Nally (libero) oraz Dawid Murek, Nikodem Wolański