ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wsparła kulturalny i sportowy weekend w powiecie.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, na zaproszenia organizatorów, zagościła w świecie kultury, sportu i rekreacji. Przedstawicieli drużyny spotkać można było na zawodach jeździeckich Art Cup w Zakrzowie oraz na zawodach wędkarskich “Wędkowanie z Gwiazdą” w Kędzierzynie – Koźlu.

Jakkolwiek, w ośrodku jeździeckim Lewada Michał Chadała, Kamil Semeniuk, Grzegorz Pająk, Patryk Czarnowski zajmowali się siatkówką plażową, tak w odmiennej dziedzinie sportu jaką jest wędkowanie odnalazł się Grzegorz Bociek.

Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do organizatorów i uatrakcyjnić wspomniane imprezy, bo to ważne aby w ramach naszego Miasta, Powiatu czy Regionu wspierać się nawzajem i budować wspólną wartość – powiedział Sebastian Świderski Prezes Klubu – Nie zawsze udaje nam się dotrzeć na organizowane w okolicy ważne wydarzenia ze względu na wymagający i czasochłonny  przedsezonowy tryb przygotowawczy a potem już rozgrywkowy, ale zawsze z sercem kibicujemy lokalnym i regionalnym inicjatywom – dodał.

IMG-20160829-WA0004

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to przede wszystkim siatkówka najwyższego poziomu, ale swoją markę przedstawiciele wzmacniają również poprzez zaangażowanie w ważne dla otoczenia wydarzenia: charytatywne, edukacyjne, sportowe i kulturalne. To, obok działalności sportowej, również firma odpowiedzialna społecznie.