ZAKSA Kędzierzyn – Koźle kontra Effector Kielce w ferie za 2 złote !

Dnia 13 lutego 2016 roku o godzinie 17:00, ZAKSA Kędzierzyn – Koźle podejmie Effector Kielce.

Drużyna z Kielc w ostatnich meczach pokazała, że nie można jej lekceważyć. W czternastej kolejce spotkań Plusligi kielczanie zagrali bardzo dobre spotkanie w Bełchatowie, gdzie przegrali dopiero w tiebraku. Tydzień później postawili trudne warunki Wicemistrzom Polski drużynie LOTOSU, wprawdzie przegrali 3:1, ale gra była zacięta, a sety kończyły się na przewagi. Widać, ekipa z Kielc jest w dobrej dyspozycji i przyjedzie do Kędzierzyna -Koźla zrewanżować się za przegrany mecz na własnym parkiecie w pierwszej rundzie rozgrywek 3:0.

Warto wspomnieć, że w drużynie z Kielc bardzo dobrze prezentuje się zawodnik wypożyczony z naszego klubu Sławomir Stolc. Ciekawe jak Sławek zagra przeciwko swoim niedawnym kolegom z drużyny.

Spotkanie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Effector Kielce zaplanowane zostało na 13 lutego 2016 roku na godzinę 17:00.

Bilety na powyższe spotkanie dostępne będą od dnia 02.02.2016r. od godziny 15:00 za pośrednictwem Zintegrowanego Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów oraz w stacjonarnych punktach dystrybucji:

 

  1. INFINITI Fitness Club. Al. Jana Pawła II 58
  2. Biuro Podróży „RELAKS”. ul. Głowackiego 20/3
  3. Biuro Podróży Bea Travel ul. B. Krzywoustego 24

Bilety za pośrednictwem internetu będzie można nabywać do godziny 13:00 dnia 13 lutego 2016, po tej godzinie bilety będą już dostępne tylko w punktach dystrybucji oraz na godzinę przed meczem w kasie klubu.

Zarząd Klubu ZAKSA Kędzierzyn – Koźle przygotował niespodziankę na zakończenie ferii zimowych dla najmłodszych kibiców.

Bilety w cenie 2 złotych będą do nabycia w kasie na godzinę przed rozpoczęciem meczu lub bezpośrednio w siedzibie klubu w dniach 8-13 luty 2016 w godzinach 10.00-15.00

Osoby uprawnione do zakupu takiego biletu to:

  • uczniowie szkół podstawowych
  • uczniowie szkół gimnazjalnych
  • uczniowie szkół średnich

Bilety będą sprzedawane wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Serdecznie Zapraszamy !!!