ZAKSA i SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu zachęcają: Wejdź w Nowy Rok w dobrej formie!

Święto zdrowia w święto Trzech Króli. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wraz z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu zapraszają na mecz ZAKSY z Jastrzębskim Węglem i zachęcają do badań profilaktycznych. Mecz 6 stycznia będzie nie tylko wyjątkowym dniem sportowej rywalizacji, ale także okazją do zadbania o swoje zdrowie, by wejść w Nowy Rok w dobrej formie.

Już w najbliższą sobotę kibiców w Hali Azoty czeka starcie mistrzów z wicemistrzami Polski. Spotkanie obejrzy komplet publiczności, a przed meczem każdy kibic będzie miał szansę na sprawdzenie stanu swojego zdrowia. Dzięki współpracy ZAKSY i Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu już od godziny 11:30, kibice będą mieli unikalną szansę skorzystać z bezpłatnych badań przeprowadzanych przez doświadczonych specjalistów SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu. Badania obejmą sprawdzenie poziomu glukozy we krwi, pomiar ciśnienia krwi, analizę gospodarki lipidowej, kwasu moczowego oraz dokładną analizę masy ciała z uwzględnieniem BMI.

Poza badaniami, na miejscu będą dostępne stoiska z poradami dietetycznymi, psychologicznymi i warsztatami dotyczącymi przygotowywania zdrowych przekąsek. Specjaliści udzielą praktycznych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia, podkreślając znaczenie aktywności fizycznej, zrównoważonej diety i odpowiedniego snu dla zdrowia psychicznego. Porady psychologiczne będą udzielane w szerokim zakresie – w zależności od problemu pacjenta.

Organizatorzy zachęcają wszystkich kibiców do aktywnego udziału w przedmeczowych badaniach oraz skorzystania z cennych porad i warsztatów. Z hasłem “Wejdź w Nowy Rok w dobrej formie” chcemy zwiększać świadomość mieszkańców na temat korzyści wynikających z aktywnego trybu życia oraz zachęcać wszystkich do regularnej aktywności fizycznej, troski o zdrowie psychiczne i fizyczne.

Dołącz do #ZAKSAfamily i wejdź w Nowy Rok w doskonałej formie fizycznej i psychicznej!

Partnerem wydarzenia jest Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski.