Wielkanocna Akcja Specjalna ZAKSY!

Zachęcamy kibiców, którzy pojawią się w HWS „Azoty” na meczach ćwierćfinałów PlusLigi do odwiedzenia Sklepu Kibica ZAKSY, gdzie można zakupić specjalny limitowany kalendarz VIP, wspierając małą Madzię z Kędzierzyna-Koźla.

Kalendarz VIP ze zdjęciami zawodników Grupy Azoty ZAKS Kędzierzyn-Koźle w edycji limitowanej pojawia się w Sklepie ZAKSY regularnie od kilku lat. Sponsorem tegorocznego kalendarza i sesji fotograficznej jest nasz partner firma Pierre Cardin, a autorem zdjęć Tadeusz Droszczak.

Ta edycja kalendarz jest jednak wyjątkowa i to z kilku względów. Przede wszystkim cały dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony będzie na pomoc małej Madzi z Kędzierzyna-Koźla. Madzia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, a rozszerzenie zakresu działań terapeutycznych i rehabilitacja są dla dziewczynki jedyną szansą na dalszy rozwój.

Tegoroczny kalendarz VIP jest nietypowy, również dlatego, że kalendarium obejmuje okres od kwietnia 2023 do kwietnia 2024. Dostępna będzie limitowana liczba 100 sztuk (w cenie jednostkowej 150 zł), każdy z egzemplarzy został wzbogacony o autografy tegorocznych finalistów Ligi Mistrzów.

Madzia jest podopieczną Fundacji Serca dla Maluszka. Zachęcamy do wsparcie naszej dzielnej bohaterki: https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/magdalena-hajduk.

Pokażmy siłę #ZAKSAfamily!