Totti rozegrał…trening siatkarskiej klasy sportowej

W Hali Sportowej Śródmieście odbył się trening klasy sportowej 1F, I Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie – Koźlu.

Już dwa siatkarskie roczniki kształcą się w I LO w Kędzierzynie-Koźlu. Oba pod patronatem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Wczoraj, na wieczornym treningu klasy 1 F pojawił się Benjamin Toniutti, rozgrywający ZAKSY. Wraz z trenerem Dominikiem Żmudą przeprowadzili trening młodych siatkarzy. Tematem przewodnim była obrona i właśnie na ten element położono nacisk podczas spotkania.

To było naprawdę fajne doświadczenie – podsumował Totti – z przyjemnością dołączę do klasy jeszcze nie raz i oczywiście kibicuję rozwojowi każdego z uczniów oraz trzymam kciuki za pierwsze sukcesy drużyny – dodał.

_img8145

Trener Dominik Żmuda podkreślił, że: „ trenowanie młodzieży jest dla niego pasją i stale myśli o wzbogacaniu programu treningowego o elementy, które jeszcze bardziej rozwiną umiejętności i zachęcą młodzież do konsekwentnej pracy i wysiłku, którego w łączeniu sportu z nauką z pewnością nie brakuje”.

_img8125

Trening obserwował również ważny kibic klasy sportowej, wychowawca Paweł Masełko. Klasy sportowe obecne są na meczach ZAKSY, gdzie mogą przyglądać się grze starszych kolegów, a ZAKSA przygląda się rozwojowi przyszłych następców i wspiera ten proces.