Raport medyczny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Przedstawiamy kolejny raport medyczny dotyczący stanu zdrowia siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Informujemy, że w związku z urazami nasz zespół w kolejnych meczach będzie występował w niepełnym składzie. Z urazami obecnie zmagają się: Przemysław Stępień, Radosław Gil, Wojciech Żaliński, Aleksander Śliwka i Jakub Szymański.

W miniony weekend, podczas treningu w Bełchatowie Radosław Gil doznał urazu kolana. Szczegółowe badania potwierdziły, że konieczny będzie zabieg i rehabilitacja. Prawdopodobnie Radosław Gil nie wróci do gry w tym sezonie. W związku z urazem pleców w tym tygodniu poddany zabiegowi został kolejny z naszych rozgrywających – Przemysław Stępień. Po rozpoczęciu rehabilitacji sztab medyczny będzie mógł precyzyjnie określić datę powrotu naszego rozgrywającego do gry.

Na etapie rehabilitacji są również przyjmujący naszego zespołu – Wojciech Żaliński, Jakub Szymański oraz Aleksander Śliwka. W przypadku naszego kapitana prawdopodobny powrót do gry szacowany jest na początek marca.

W ostatnim tygodniu do treningów i gry wrócił David Smith, reprezentant Stanów Zjednoczonych trenuje już w pełnym wymiarze i będzie do dyspozycji trenera przy wyborze składu meczowego.

Naszym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.